هتل سوئیسواتل بوسفوروس استانبول

هتل سوئیسواتل بوسفوروس که مرکز شهر استانبول قرار گرفته و در اطراف آن باغهای زیبایی قرار دارد، دارای چشم اندازی از تنگه بسفور می باشد.

ساختمان هتل سوئیسواتل بوسفوروس  به صورت قسمت شرقی و غربی و یک راهروی وسیع می باشد.  ۵۵۰ اتاق هتل در ١٨ طبقه قرار گرفته اند و با امکانات ویژه خود شما را به آرامش به یاد ماندنی دعوت می نمایند. چشم انداز اتاق ها به مناظر شهر تاریخی استانبول و تنگه بسفر می باشند. این اتاق ها داری امکاناتی مانند تهویه‌ی مطبوع و گرمایش مرکزی، تخت‌خواب دونفره یا کینگ‌سایز، حمام با سشوار، خط تلفن مستقیم، تلویزویون ماهواره‌ای/کابلی و اینترنت، مینی‌بار و گاوصندوق (هر سه با هزینه‌ی اضافی) می باشند.

از جمله امکانات هتل  سوئیسواتل بوسفوروس پذیرش  ۲۴ ساعته ، صندوق امانات، صرافی ،د ٨ آسانسور، سلمانی، دکه، فروشگاه، ٢۵ سالن کنفرانس با اینترنت بی‌سیم (با هزینه‌ی اضافی)، بار، کافه و رستوران خدمات خشک‌شویی، سرو غذا در اتاق و خدمات پزشکی زمین بازی کودکان و پارکینگ و گاراژ می باشد.

فاصله هتل  سوئیسواتل بوسفوروس تا مرکز ماکا بشیکتاش و انواع رستوران‌ها، بارها و مراکز خرید با پیاده روی تناه ده دقیقه طول می کشد. با استفاده از حمل و تقل عمومی در تزدیکی هتل می توانید در شهر جا به جا شوید. اصله هتل  سوئیسواتل بوسفوروس تا فرودگاه استانبول فقط  ٢۴ کیلومتر می باشد.

در هتل سوئیسواتل بوسفوروس می توانید ساعتی را در استخر روباز با قسمت مجزا برای کودکان، بوفه‌ی کنار استخر، صندلی‌های حمام آفتاب و یک استخر سرپوشیده با آب گرم به خوشی بگذرانید. همچنین می توانید به صورت رایگان از سونا، باشگاه بدنسازی و حمام ترکی و  همچنین با پرداخت هزینه‌ی اضافی از خدمات ماساژ استفاده نمایید.
هتل سوئیسواتل بوسفوروس دارای ۷ رستوران و تریا می باشد که انواع غذاها را سرو می نمایند. صبحانه و ناهار به صورت بوفه سرو می‌شود. برای ناهار و شام امکان استفاده از منوی کامل نیز وجود دارد هتل سوئیسواتل بوسفوروس از جمله هتل های معروف زنجیره ای جهان محسوب می شود.

دیگر امکانات هتل سوئیسواتل بوسفوروس شامل امکانات تفریحی ، سرویس نگهداری کودکان ، سولاریوم ، اتاق های ویژه ، سوئیت مخصوص تازه عروس ، امکانات ورزشی ، تنیس ، مرکز بدنسازی ، کوه نوردی ، امکانات تفریحی  امکانات برای معلولین ، امکانات جلسه و ضیافت ، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، خدمات کفش و واکس ، بسته های نهار ، کرایه ماشین ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ،سایر امکانات ، رستوران ، پذیرش شبانه روزی ، روزنامه ، بالکن ، اتاقهای پاک و بدون سیگار ، آسانسور ، پذیرش و تحویل سریع ، گاوصندوق ، انبار بار و چمدان ، فروشگاه در هتل ، تهویه ، بار ، باغ ، اتاقهای ضد صدا ، گرمایش،خانه داری،آرایشگاه ، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات تهیه بلیط ، خدمات تورها ، دستگاه خودپرداز می باشد.

 

در هتل سوئیسواتل بوسفوروس روزهای خوشی در انتظار شماست. شما برای اقامت در استانبول می توانید هتل های کنراد و رنسانس پلت که هر دو پنج ستاره با امکانات لوکس می باشند را انتخاب نمایید.مطالب مرتبط