هتل کنراد استانبول

هتل کنراد استانبول با ساختمانی منحنی شکل و زیبا امکانات لوکسی در راستای چنج ستاره با ارزش  خود به شما ارائه می نماید. هتل کنراد از جمله ۴۰۰ هتل برتر جهان است درای چشم اندازی وسیع و بسیار زیبا به تنگه بسفر می باشد.

 

هتل دارای دو استخر زیبای داخلی و خارجی است که می توانید اوقات خوشی در آن ها سپری نمایید. ٢٧ اتاق کنفرانس، اتاق‌های سرویس‌دهی، سالن پذیرایی از مهمان، لابی‌های بزرگ، مکانی برای صرف قهوه در زمان استراحت کنفرانس،مرکز کاری و تجاری ٢۴ ساعته،آخرین فناوری‌های روز مثل قفل‌های الکترونیکی، پروژکتورهای LCD ، تابلوهای الکتریکی، اینترنت بی‌سیم ، شارژر، لابی با پذیرش و چک‎اوت ٢۴ ساعته، صندوق امانات، صرافی و رخت‌کن،سیستم تهویه‌ی مطبوع در فضاهای عمومی، سلمانی، کافه، بار و پارکینگ و سرو غذا در اتاق با پرداخت هزینه‌ی اضافی از جمله امکانات هتل لوکس کنراد می باشند.

اتاق هی مدرن هتل همگی مجهز بوده و استراحتی آرام را برای شما به همراه دارند. از امکانات اتاق هایمی توان به لوازم آرایش مارک دار تلویزیون LCD ، پرده ها سیاه و سفید کردن ، قفل های الکترونیکی،گیرنده ماهواره،حمام لوکس وان دار،سشوار، خط تلفن مستقیم،رادیو،اینترنت،گاوصندوق، مینی‌بار، سیستم تهویه‌ی مطبوع مجزا و گرمایش مرکزی اشاره نمود.

دیگر خدماتی در ساعات تفریح می توانید استفاده نمایید شامل باشگاه سلامتی با سونا ، حمام بخار، استخرهای سرپوشیده و فضای باز و یک باشگاه، ۳ زمین تنیس نیز در ساختمان می باشد.

در رستوران مزه و مونه هتل کنراد انواع غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود.

از هتل کنراد تنها ۲۲ کیلومتر با فرودگاه آتاتورک فاصله دارید

بدون شک در هتل کنراد روزهایی فراموش نشدنی در کنار خانواده خود خواهید داشت.

شما می توانید در هتل های دیگر استانبول مانند هتل ریتز کارلتن و هتل پارک هایت نیز ساکن شوید.

 

مطالب مرتبط