هتل پارک هایت استانبول – مکا پلاس

هتل پارک هایت استانبول مکا پلاس با چنج ستاره درخشان خود در شهری که به زیبایی آن هیچ شکی نیست در انتظار قدوم شماست. هتل پارک هایت با ۹۰ اتاق لوکس خود انواع امکانات رفاهی را برای شما فراهم می نماید. هتل پارک هایت تا تا مرکز کنوانسیون و نمایشگاهی استانبول تنها ۵ دقیقه فاصله دارد.

اتاق های لوکس هتل امکانات ویژه ای را برای شما فراهم می سازند. از جمله این امکانات گاوصندوق در اندازه‌ی لپ‌تاپ، سیستم تهویه‌ی مطبوع و گرمایش مجزا،حمام اختصاصی با دوش، وان ، سشوار ، تخت‌خواب دونفره یا کینگ‌سایز، رادیو، لوازم اتو،اینترنت پرسرعت، خط تلفن مستقیم، تلویزیون صفحه‌تخت، دستگاه پخش DVD و مینی‌بار می باشد.

صبحانه در بخش جداگانه ای از رستوران هتل سرو می شود . برای وعده های ناهار و شام هم می توانید به منوی متنوع رستوران اعتماد کنید.

مرکز تندرستی و ماساژ هتل پارک هایت، باشگاه ، استخر روباز با بوفه و صندلی‌های مخصوص حمام آفتاب همه و همه اوقات خوشی را برای شما به همراه خواهند آورد تا آرامشی دوچندان سفر خود را بگذرانید. فاصله هتل تا نزدیکترین فرودگاه حدود ۵۰ دقیقه می باشد.

از دیگر امکانات هتل می توان این موارد را نام برد: امکانات تفریحی ، سرویس نگهداری کودکان ، استخر ، ماساژ ، جکوزی ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی ، امکانات ورزشی، خانه داری ، امکانات جلسه و ضیافت ، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، خدمات کفش و واکس ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ، رستوران ، پذیرش شبانه روزی ، روزنامه ، بالکن ، اتاقهای پاک و بدون سیگار ، آسانسور ، پذیرش و تحویل سریع ، گاوصندوق ، انبار بار و چمدان ، فروشگاه در هتل ، تهویه ، بار ، گرمایش ، منطقه بدون سیگار

شما همچنی می توانید اط صفحه هتل های دیگر لوکس استانبول مانند هتل اترنو و هتل دابلتری نیز دیدن نمایید.

مطالب مرتبط