هتل ارسین کران استانبول

هتل ارسین کران استانبول که در مرکز منطقه تاریخی استانبول واقع شده استاز جمله هتل های لوکس پنج ستاره استانبول است که آماده ارائه خدمات فوق العاده به گردشگران می باشد. دسترسی از هتل به مناطق تارخی به آسانی صورت می گیرد. 

در اتاق های هتل که با وسایل سنتی دکور شده است  یک حمام آبگرم و تلویزیون های ماهواره ای وجود دارد. هتل دارای ۵۹ اتاق می باشد که دارای شیشه های دوجداره هستند تا آرامش برای مسافران فراهم شود.

در صورت درخواست میهمانان اتومبیل کرایه ای در اختیار آنان قرار می گیرد. برانامه های گردشگری و ترانسفر فرودگاه در اختیار مسافران قرار دارد. اتاق جلسه آماده برگزاری نشست های مهم شما می باشد.

با استفاده از امکاناتی مانند استخر ، جکوزی ، امکانات ورزشی می توانید نیروی خود را تجدید نایید. در رستوران هتل که انواع غذاهای متنوع برای میهمانان آماده می شود می توانید غذای مورد علاقه خود برای ناهار و شام را سفارش داده و نوش جان نمایید.

خدمات کلی هتل را می توان در مواردی مانند خشکشویی  ، صرافی ، خدمات کفش و واکس ، کرایه ماشین ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ، خدمات تهیه بلیط ، پذیرش شبانه روزی ، روزنامه  ، اتاقهای پاک و بدون سیگار ، آسانسور ، پذیرش و تحویل سریع ، گاوصندوق ، انبار بار و چمدان ، تهویه ، بار ، اتاقهای ضد صدا ، گرمایش، رستوران ، بالکن، لباسشویی ، اتو کشی ، امکانات جلسه و ضیافت و خانه داری اشاره نمود.

هتل ارسین کران استانبول برای شما اقامتی خوش در فضایی عالی و روزهایی به یاد ماندنی آرزو می نماید.

برای اقامت در استانبول هتل های لوکس دیگری مانند سوئیسواتل بوسفوروس و تیتانیک پرت باکیرکی را نیز می توانید انتخاب کنید.مطالب مرتبط