هتل آسیا مشهد

شهر مشهد حرم امام رضا (ع) و میعادگاه این ما با این امام رئوف است. دیدنی ها و مراکز تجاری و تفریحی این شهر نیز که جایگاه ویژه خود را دارند. همه اینها مشهد را به گردش پذیرترین شهر کشور تبدیل نموده است. اگر می خواهید اقامتی خوش و آرام در مشهد مقدس داشته باشید یک پیشنهاد ما به شما هتل آسیا مشهد می باشد. فاصله اين هتل از حرم ۵ دقيقه با ماشين و ۲۰ دقيقه پياده تا حرم مي باشد. این هتل چهار ستاره با گريد A با امکانات ویژه خود پذیرای زائران و گردشگران عزیز می باشد. رستوران هتل انواع غذاها را برای شما طبخ و سرو می نماید.

شما می توانید در سالن بدنسازی به ورزش پرداخته و از بازی تنیس لذت ببرید. در صورت تمایل می توانید از خدمات ترانسفر فرودگاه استغاده نمایید. در مرکز سونا و استخر سرپوشید تجدید نیرو نمایید و شاد و سرزنده شوید. اتاق بازی های کامپیوتری آماده است تا شما سری به آن زده و از بازی های مود علاقه خود لذت ببرید. در گاوصندوق هتل می توانید اشیا قیمتی خود را نگه دارید. پاکیزگی هتل در حدی بسیار عالی قرار دارد و راحتی آن شما را بینهایت راضی نگه خواهد داشت. کارکنان مجرب هتل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. در هتل آسیا کشهد با پهار ستاره درخشانش روزهای خوب و خوشی را سپری خواهید نمود و از اقامت خود لذت خواهید برد.

برای اقامت در شهر مقدس و زیبای مشهد می توانید به صفحات مربوط به معرفی هتل چهار ستاره جواد مشهد و هتل فصر الماس مشهد نیز سری زده و امکانات آن ها را نیز از نظر بگذرانید تا در نهایت خودتان انتخاب مناسبی را انجام دهید.مطالب مرتبط