هتل جواد مشهد

مشهد مقدس سالیانه پذیرای زایران داخلی و خارجی زیادی است که برای زیارت امام رضا (ع) و همچنین گردش و تفریح در مکان های تفریحی و دیدنی شهر مشهد آن را انتخاب نموده اند. براستی که از جای جای این شهر می توان برکت امام رئوف را مشاهده نمود. اگر می خواهید چند صباحی را در این شهر پر برکت سکنی گزینید و از روزهای خود در کنار خانواده لذت ببرید ما می توانیم هتل چهار ستاره جواد مشهد را به شما معرفی نماییم.
این هتل نوساز در نزدیکی حرم مطهر قرار گرفته و رفت و آمد به برای زیارت را آسان نموده است. این هتل با امکانات عالی خود پذیرای مسافران عزیز است. در رستوران هتل انواع غذاها مطابق سلایق مختلف سرو می شود و شما می توانید به دلخواه غذای خود را انتخاب نمایید. در کافی شاپ هتل دقایقی را با نوشیدن نوشیدنی مورد علاقه خود سپری نمایید.

پارکینگ اختصاصی هتل در اختیار مسافران قرار دارد. اینترنت وایرلس در هتل در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید در مدت اقامت خود در هتل با دنیای مجازی در ارتباط باشید. می توانید در صورت نیاز از خدمات خشکشویی هتل استفاده نمایید. در صورت تمایل می توانید از خدمات تاکسی سرویس استفاده نمایید. دیگر امکانات هتل شامل صندوق امانات – تهویه مطبوع – تلفن – یخچال – آسانسور  – آنتن مرکزی – مینی بار – اعلام حریق و پاورسوئیچمی باشد.

گزینه های دیگری که می توانید برای اقامت در مشهد انتخاب کرده و لذت ببرید هتل پنج ستاره قصر مشهد و هتل پنج ستاره هما۲ مشهد می باشد.
مطالب مرتبط