هتل تهرانی یزد

شهر یزد به دلیل دیدنی های بی نظیرس ش همواده مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده و می باشد. این شهر کویری دارای معماری ممتازیدر سراسر کشور است که آن را بقیه مناطق متمایز می نماید. بادگیر های سر به فلک کشده و ساختمان های کنبدی را می توان در یزد زیبا با چشم دل نظاره کرد و از این همه ذوق استعداد مردمش به آفاق افتخار نمود. سابقه تاریخی شهر را یم توان در میان مکان های تاریخی اش جست. آتشکده زرتشتی ها و باغ دولت از فوق العاده ترین دیدنی های این شهر محسوب می شوند.
 اگر برای گذراندن اوقات فراغت خود شهر زیباس یزد را انتخاب نموده اید باید شما را بخاطر سلیقه خوبتان تحسین نماییم. جهت داشتن اقامتی خوش و دلنشین در شهر یزد یک پیشنهاد عالی ما  هتل تهرانی یزد با چهار ستاره می باشد که با امکانات ویژه خود پذیرای مسافرین است. این هتل در عین سابقه زیادش دارای امکانات رفاهی عالی در زمینه هتل داری می باشد. با همین امکانات است که هتل تهرانی یزد توانسته ر بیست و هشتمین جایزه بین المللی صنعت توریسم از کشور اسپانیا در سال ۲۰۰۳ موفق به دریافت نشان کیفیت غذا گردد. اگر مایل باشید جلسات مهم خود را در هتل تهرانی های یزد برگزار نمایید میتوانید با استفاده امکانات هتل در سالن مراسم آن این کار را به بهترین نحو انجام دهید. این هتل دلیل نزدیک بودن به محل نمایشگاههای دائمی و همچنین استادیوم های ورزشی پذیرای تورهای ورزشی و نمایشگاهی است. از امکانات خوشکشویی هتل می توانید در صورت نیاز اتفاده نمایید
کارکنان مجرب هتل سعی بر این دارند تا اقامتی خوش و به یاد ماندنی را برای شما در مدت اقامتتان فراهم نمایند.
جهت دیدن دیگر پیشنها های ما برای اقامت در یزد می توانید به صفحات مربوط به هتل لاله یزد و هتل سنتی مهر یزد که هر دو چهار ستاره می باشند نیز سری بزنید.

مطالب مرتبط