هتل داد یزد

اگر برای گذراندن تعطیلاتی شیرین شهر کویری یزد را انتخاب کرده اید به شما تبریک می گوییم. دیدنی ها و معماری بی نظیر یزد با باد گیر های برافراشته خود مقصد بسیاری از مسافران داخلی و خارج از کشور می باشد. برای اقامتی خوش در هتلی زیبا در یزد می توانید هتل داد یزد را انتخاب نمایید. هتل داد یزد با چهار ستاره درخشان دارای قدمتی ۸۰ ساله می باشد.این هتل با قرار گیری در  مركز تاريخي شهر ۳۰۰۰ ساله يزد در بافت قدیم و در مجاورت آثار شناخته شده ميراث فرهنگي مانند آتشکده زرتشتیان و مجموعه امیرچخماق امکان بازدید شما از این مکان های تاریخی را آسان می سازد.

پيوند كاهگل و آجر كه از قديمي ترين مصالح مورد استفاده كوير نشينان بوده است به همراه قوس ها، طاق نماها و نورگيرهاي بسيار زيبا در گوشه گوشه بنا از جلوه هاي معماري اين هتل است. هتل داد داراي ۶۱  اتاق يك تخته، دو تخته ، سه تخته، با تمام امکانات آسایشی  می باشد. اتاق هاي متصل به هم، اتاق مخصوص عروس و داماد و اتاق های  VIPبا طراحي سنتي و امكانات رفاهي مدرن در انتظار شما هستند تا اقامتی خوب و خوش را برای شما فراهم نمایند.

این هتل  داراي تالارهاي مختلف جهت برگزاري جشن، سمينار،  همايش و سایر مراسم مي باشد. از جمله مکانات این هتل می توان سونا و جكوزي، پاركينگ سرپوشیده، كافي نت و خدمات  تور را نام برد.  هتل داد یزد برنده جایزه ۲۰۰۹studiosus آلمان برای مشتری مداری می باشدو این از جمله افتخاراتش می باشد که به خود می بالد. کارکنان مجرب هتل داد حداکثر تلاش خود را برای ذفاه حال عزیزان بکار می گیرند.

برای اقامت در یزد می توانید هتل چهار ستاره باغ مشیر الممالک و هتل چهار ستاره ملک التجار یزد را نیز انتخاب نمایید و از خدمات آن ها لذت ببرید.مطالب مرتبط