هتل وایت منارچ استانبول

هتل وایت منارچ استانبول در فاصله ی بسیار کمی از ایستگاه مترو Mecidiyeköy قرار گرفته است و فاصله ی آن تا مراکز خرید استانبول کم است و در قلب این شهر قرار دارد. هتل وایت منارچ استانبول یکی از بهترین هتل های استانبول است که هم دارای امکانات رفاهی مناسب و هم پرسنل آموزش دیده تحت آموزش های استاندارد بین المللی است. کارکنان هتل وایت منارچ استانبول به زبان های  آلمانی ،انگلیسی ،ایتالیایی ،ترکی ،روسی و ژاپنی صحبت مي کنند. هتل وایت منارچ استانبول دارای ۷۹ اتاق است که این اتاق ها دارای شیشه های دوجداره هستند که عایق صوت هستند و از ورود هر گونه سرو صدا به داخل اتاق جلوگیری می کنند. همچنین هتل وایت منارچ دارای یک اتاق جلسه ی کاملا مجهز نیز می باشد. درصورت درخواست مسافران ترانسفر فرودگاهی و نیز برنامه ی گردش توسط هتل در اختیار آن ها قرار می گیرد.

امکانات رفاهی هتل وایت منارچ استانبول عبارتند از : استخر سرپوشیده (تمام فصول) ، حمام ترکی ، سونا ، ماساژ ، مرکز سلامت و آبگرم و ارائه ی خدمات نگهداری از اطفال.

هتل وایت منارچ استانبول دارای یک صرافی است. این هتل مجهز به تکنولوژی اینترنت بی سیم به صورت کاملا رایگان است و میهمانان هتل می توانند با اتصال به اینترنت از همه امکانات آن از جمله چک کردن ایمیل، چت صوتی و تصویری و دانلود فایلهای مختلف استفاده کنند. هتل وایت منارچ یک مرکز بدنسازی نیز دارد.

خدماتی که در هتل وایت منارچ ارائه می گردند ، عبارتند از :  اتو کشی ، امکانات جلسه و ضیافت ، ترانسفر فرودگاه ، خانه داری ، خدمات تورها ، خشکشویی ، سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) ، سرویس مستخدم ، صرافی ، فکس و کپی ، لباسشویی  و کرایه اتومبیل.

سایر امکانات هتل وایت منارچ استانبول عبارتند از : اتاقهای پاک و بدون سیگار ، اتاقهای ضد صدا ، بالکن ، پذیرش شبانه روزی ، رستوران ، گرمایش ، محل مخصوص کشیدن سیگار و منطقه بدون سیگار.

 

مطالب مرتبط