هتل ریکسوز پریمیوم آنتالیا یا ریکسوس پریمیوم

هتل ریکسوز پریمیوم یکی از هتل های ۵ ستاره ای است که در آنتالیا واقع است. این هتل چنان از موقعیت خوبی برخوردار است که بیشتر توریست ها برای آن رقابت دارند. هتل در نزدیکی بلک انتالیا واقع شده است. امکاناتهتل ریکسوز پریمیوم به قدری پر کیفیت است که به عنوان سوپر لوکس شناخته می شود . هتل در مساحتی به میزان ۴۰۰ هزار متر ساخته شده است. هتل امروز ما یکی از بهتر هتل های ۵ ستاره ترکیه به حساب می آید. البته می توانید از دیگر هتل های ترکیه نیز دیدن کنید

 

 

انواع  درختان و جاذبه هایی نظیر درختان سرو و ساحلی به میزان یک کیلومتر از زیبنده های این هتل اند. وجود خیابان های متعدد در کنار آن و در داخل هتل و البته امکانات فروشگاهی و رفاهی و تفریحی موجب شده کههتل ریکسوز پریمیوم به یک شهر اختصاصی تبدیل شود.

در هتل ریکسوز پریمیوم انواع اتاق ها دایر است و شما می توانید بر اساس بودجه، اعضای خانواده و کیفیت این اتاق ها را رزرو کنید. در تمام اتاق ها امکانات رفاهی، دکوراسیون عالی، سیستم تصویری و … موجود است.

امکانات رفاهی نظیر مركز آبگرم، سونا، حمام تركي، ماساژ و خدمات درماني نوين مانند ماسه درماني، اتاق باران و اتاق برف  که در هتل ریکسوز است در کمتر هتلی دیده می شود.

رستوران های این هتل از جمله بهترین رستوران های آنتالیا به حساب می آیند که شما می توانید از ۱۴ نوع سبک غذایی آن ها استفاده کنید انواع غذاهای بین المللی و ترکی و محلی در این محل یافت می شود.

از جمله امکانات هتل برای تفریحات شامل زمین بازی کودکان – سرویس نگهداری کودکان  – اتاق بازیهای کامپیوتری می باشد. همچنین از جمله امکانات ورزشی هتل می توان به مرکز بدنسازی – بیلیارد – زمین گلف – بولینگ  اشاره کرد. خدمات هتل به صورت خانه داری – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – اتو کشی – فروشگاه هدایا و سوغات  می باشد.

هتل تنها ۳۰ دقيقه با فرودگاه آنتاليا فاصله دارد بنابراین نیازی نیست نگران دیر رسیدن به پرواز باشید چرا که با هماهنگی با ترانسفر به راحتی می توانید به پرواز خود برسید

 

مطالب مرتبط