هتل پوینت استانبول

هتل ۵ ستاره پوینت استانبول در مرکز استانبول و در نزدیکی میدان تقسیم قرار گرفته است و تنها ۵۰۰ متر با آن فاصله دارد. فاصله ی هتل پوینت تا مرکز همایش لطفی کردار کمتر از یک کیلومتر است. هتل پوینت یک هتل مدرن و مجهز است که اتاق های آن مجهز به وای فای می باشند. ۲۳۳ اتاق دارد و از امکانات و سرویس ۵ ستاره ی خوبی برخوردار است.

دکوراسیون اتاق های هتل پوینت استانبول از رنگ های ملایمی تشکیل شده و دارای شیشه های دوجداره و کاناپه های راحت می باشد. تلویزیون و ماهواره با شبکه های پولی و دی وی دی پلیر از دیگر امکانات اتاق می باشند. این هتل به در خواست مهمانان اتومبیل کرایه در اختیار آنان قرار می دهد.

امکانات هتل پوینت استانبول عبارتند از : ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، سولاریوم ، حمام ترکی و بخار ، حمام ترکی و استخر سر پوشیده. از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد. هتل دارای یک صرافی است و اتاق جلسه ی کاملا مجهزی دارد. در هتل پوینت استانبول آبگرم و مرکز ماساژ هتل برای سلامت مسافران در نظر گرفته شده است.

خدماتی که هتل پوینت استانبول ارائه می دهد عبارتند از : امکان برگزاری همایش ،  ارائه خبرنامه ، کافی شاپ ، اجاره ماشین ، نظافت اتاق ، برنز کردن با دستگاه های ویژه ، مرکز تجارت ، آمادگی پذیرش ۲۴ ساعته ، سیستم تهویه ایر کاندیشنر ، اتاق های عاری از آلودگی سیگار ، ریلکسیشن با ماساژ ، خدمات کپی و ارسال فکس ، استخر مسقف ، حمام مخصوص ترکی و بخار ، تحویل سریع اتاق ، صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت ، باشگاه ورزشی ، سرویس نگهداری کودکان ، لاندری ، آبگرم و مرکز ماساژ ، حمام مخصوص ترکی ، سالن غذا خوری ، تورهای داخلی ، خشکشویی ، اتو کشیدن البسه ، تبادل ارز ، کافی شاپ کافی شاپ و چمدان ، اتاق های ویژه معلواین و حمام گرم(سونا).

 

مطالب مرتبط