هتل میرامر بیچ مارماریس

شهر مارماریس در جنوب غربی ترکیه قرار دارد و قدمت این شهر به شش قرن قبل از میلاد مسیح بازمی‌گردد و در زمره شهرهایی است که بیشترین بازدیدکنندگان ترکیه را به خود جذب می‌کنند. فراوانی گردشگاه های موجود در کناره سواحل طولانی ، وجود بنادر طبیعی ، نزدیکی به شهرهای آنتیک ، زیبایی های طبیعی ، گیاهان گرمسیری، نوار ساحلی با صخره‌هایی بزرگ، غارهای زیبا ، آب زلال و فیروزه‌ای ، امکانات تور آبی ، بنادر مدرن کشتیهای تفریحی ، امکانات مناسب خلیج برای هر نوع ورزشهای آبی ، شهری رويايي را آفریده است. حال به معرفی یکی از هتل های ۴ ستاره مارماریس می پردازیم.  هتل میرامر بیچ  ، هتل جامع و کاملی بوده که در موقعیتی ایده آل واقع شده و به ساحل دریای مارماریس مشرف می باشد. این هتل ۴ ستاره به میهمانان خود، امکاناتی را از جمله چندین استخر متفاوت، دیسکوی ساحلی، تخت های آفتاب گیری و سایه بان رایگان ارائه می دهد. اتاق ها، بزرگ بوده و از چشم انداز دریا و یا کوه های اطراف برخوردار می باشند. تخت نوزادان رایگان می باشد. از امکانات رفاهی هتل، می توان به کلوپ کودکان ۴ تا ۱۰ سال، دیسکوی بزرگسالان، ۲ استخر روباز، یک استخر سرپوشیده و ۲ استخر روباز مرتفع و مخصوص کودکان اشاره کرد. هتل میرامر بیچ دارای دو رستوران داخل و فضای باز و ۶ تریا که خوراکی های سبک نیز سرو می کنند، می باشد. هتل میرامر بیچ تنها ۳۰ کیلومتر(۱٫۸ مایل) با شهر مارماریس و ۱۰۰ کیلومتر(۶۲ مایل) با فرودگاه Dalaman فاصله دارد.

اتاق هایی ویژه معلولین به منظور آسایش این افراد فراهم شده است می توانید با خدمات ماساژ موجود در هتل از ریلکسیشن لذت ببرید.
اتاقها، به سیستم تهویه مطبوع، مجهز می باشند.هتل میرامر بیچ با داشتن فروشگاه های متعدد به خود میبالد.در باغ هتل استراحت کنید میهمانان می توانند در فعالیت هایی نظیر پینگ پنگ، بیلیارد، پرتاب دارت شرکت کنند. امکانات رفاهی هتل شامل  سونا ، حمام ترکی ، استخر سرباز (فصلی) می باشد.وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش هتل را ترک کنند.رستوران های مختلف هتل آماده اند تا هر سلیقه ای را راضی نگهدارند.در صورتی که بخواهید ارز تهیه کنید در هتل میرامر بیچ خدمات تبادل ارز نیز انجام می پذیرد.

مطالب مرتبط