هتل کروانسرای بدروم

هتل کروانسرای بدروم ترکیه  یکی از هتل های ۵ ستاره زنجیره ای کروانسرای است که در منطقه ساحلی زیتونلی توبا بدروم واقع شده است . این هتل بدروم دارای ساختمان و بنایی مدرن بوده و از دکوراسیون و معماری روز بهره برده است .هتل کروانسرای در نزدیکی مرکز شهر بدروم و دارای پلاژ اختصاصی می باشد . هتل کروانسرای بدروم شامل ۴۶۸ اتاق لوکس و سوئیت مجلل  می باشد . مساحت و چیدمان متفاوت این اتاق های لوکس متناسب با نیاز و سلیقه میهمانان می باشد. در طراحی و دکوراسیون آن ها از رنگ هایی زیبا و دلنشین استفاده شده است . علاوه بر این ، هر اتاق  دارای پنجره هایی بزرگ با نور مناسب و بالکن می باشد . همه اتاقها مجهز به تلفن، حمام و سرویس کامل ، گاو صندوق ، سیستم حرارتی و برودتی ، سرویس اتاق ۲۴ ساعته می باشد .
هتل کروانسرای دارای ۳ استخر روباز ، استخر کودک ، یک استخر سرپوشیده ،سرسره آبی ،حمام ترکی ، سونا ، ماساژ، جکوزی ،سالن زیبایی و سلامتی ،ژیمناستیک همچنین محل بازی کودک ، مینی کلوب و سینما  نیزمی باشد.

هتل دارای رستوران سر پوشیده با ظرفیت ۴۵۰ نفر ، رستوران رو باز با ظرفیت ۵۰۰ نفر، اسنک بار ،ویتامین بار و رستوران های ترک و بین المللی می باشد . هتل کروانسرای بدروم نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان و مقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنی ها وعلامت های روی شیشه ها توجه کنند.غذاهای هتل کروانسرای بدروم بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد. ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های بدروم یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شما را راهنمایی خواهند نمود.هتل ۵ ستاره کروانسرای تا فرودگاه بین المللی و تا مرکز شهر بدروم ۲۵ کیلومتر فاصله دارد . آفتاب سواحل بدروم بسیار سوزنده و اشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید.

مطالب مرتبط