هتل گلدن سیتی

هتل گلدن سیتی واقع در استامبول ترکیه در سال ۲۰۱۰ افتتاح گشته و یکی از هتل فروشگاههای مرکز شهر استانبول به شمار میرود. این هتل با امکانات استاندارد وخدمات ویژه وموقعیت ارام و چشم اندازی زیبا به شهرباقیمت مناسب اماده اقامت وارایه خدمات به شما عزیزان میباشد. این هتل از بهترین هتل های استانبول می باشد.

مهمانان عزیز میتوانند از امکانات هتل شامل رستوران – روزنامه – بالکن – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – بار – اتاقهای ضد صدا – گرمایش استفاده کنند.

خدمات ان شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – خدمات کفش و واکس – بسته های نهار – کرایه ماشین بنا به درخواست مهمانان عزیز- خدمات تورها – فکس و کپی میباشد. اتاقهای مدرن هتل از چشم انداز فوق العاده شهر و اینترنت برخوردار میباشند. از دیگر هتل های استانبول می توان به هتل لیون  یا هتل کرون پلازای استانبول و هتل تکسیم گونن اشاره کرد

میهمانان میتوانند یکی از اتاقهای استاندارد و آراسته هتل و یا یکی از اتاقهای لوکس و مدرن آن را که به چشم انداز تماشایی شهر مشرف می باشد، انتخاب نمایند. تمام اتاقها به لوازم مدرن از قبیل تلویزیون LCD، اینترنت بی سیم و حمام ایتالیایی مجهز میباشند. برای تازه عروس ها نیز سوییت ویژه در نظر گرفته شده است.

.رستوران هتل، هرروز، با سرو بوفه عالی صبحانه که در هزینه اقامت گنجانده شده، از میهمانان پذیرایی می کند.هتل تنها ده دقیقه پیاده تا جذابیت های برتر استانبول از جمله مسجد کبود، بازار بزرگ و کاخ تاپکاپی فاصله دارد.ا ایستگاه تراموا مقابل هتل موجب شده تا میهمانان براحتی بتوانند در شهر به گشت و گذار بپردازند.از امکانات ورزشی ان نیز می توان ماهیگیری را نام برد.این هتل به صورت شبانه روزی پذیرای شما عزیزان می باشد

 

/>

امتیاز شما
[Total: 5 Average: 2.8]

مطالب مرتبط