هتل میدی آنکارا

آنکارا گستره وسيعي از تاسيسات اقامتي از هتل هاي مجلل ۵ ستاره گرفته تا مهمانسراهاي کوچک را ارائه مي دهد و به دليل سياسي و تجاري بودن، اکثر هتل هاي زنجيره اي و بين المللي دنيا نظير شرايتون، هيلتون، راديسون، رامادا، پلازا، مونپيک، ماريوت و هاليدي در اين شهر شعبه دارند. تمامی اين هتل ها در بهترين مکان هاي آنکارا و نزديک به مراکز خريد و مکان های توريستی آنکارا قرار دارند. البته هتل هاي مستقلي نظير کينگ هتل، هتل ميداس و آنگورا هاوس نيز در آنکارا وجود دارند که استاندارد بالايي از تسهيلات و امکانات اقامتی را ارائه می دهند. در این مطالب قصد داریم به معرفی هتل ۴ ستاره میدی آنکارا بپردازیم.

 هتل میدی آنکارا در منطقه منحصر به فرد آنکارا از Çankaya، واقع در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری و چندین سفارت خانه واقع شده است. این هتل در نزدیکی مراکز خرید منحصر به فرد، رستوران ها و کافه ها و همچنین دسترسی خوب از هر جهت به بسیاری از شرکت های بزرگ و ادارات دولتی، اماکن تاریخی و موزه ها را دارد.

هتل میدی آنکارا از ۷۳ اتاق مجهز به تمامی امکانات رفاهی تشکیل شده است که ۶ اتاق ملاقات با ظرفیت ۳۵۰ نفر برای جلسات مهمانان کاری آماده شده است.
در صورتی که بخواهید ارز تهیه کنید در این هتل خدمات تبادل ارز نیز انجام می پذیرد.نظافتچی اتاق ها نیز برای سرویس به شما ، آماده می باشند.
کارکنان مهربان و با دقت هتل میدی آنکارا ، آماده خدمت رسانی می باشند.مهمانان می توانند با استفاده از ماساژ و حمام بخار؛ دمی را با آرامش سپری کنند..در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط