هتل گرند هالیک استانبول

هتل گرند هالیک استانبول که دارای چهار ستاره می باشد  در منطقه مرکزی بی اوغلو استانبول قرار گرفته است. از هتل با ده دقیقه پیاده روی می تونا به بی اغلو که یک مرکز تجاری است رسید. هتل گرند هالیک استانبول دارای ١٧٧ اتاق است که همگی مجهز و لوکس می باشند. امکانات این اتاق ها شامل تلویزیون  ماهواره ای صفحه تخت ،دسترسی آسان به اینترنت ، خط تلفن مستقیم، گرمایش مرکزی، مینی‌بار، سشوار، گاوصندوق ، تخت‌خواب دونفره ،سیستم تهویه‌ی مطبوع را دارند.

 

پذیرش به صورت شبانه روزی انجام می گیرد. شما می توانید در هتل گرند هالیک از امکاناتی نظیر صرافی، رخت‌کن، آسانسور، سلمانی، بار، رستوران، تسهیلات کنفرانس ، اینترنت بی‌سیم، خدمات خشک‌شویی و سرو غذا در اتاق ،سیستم تهویه‌ی مطبوع استفاده نمایید.

برای رفت و آمد و دیدن مکان های دیدنی در شهر می توانید از ایستگاه تراموا استفاده نمایید که با ۵ دقیقه پیاده روی می توانید به آن برسید.

استخر سرپوشیده ، حمام سنتی، سونای خشک، و امکانات ماساژ از جمله امکاناتی هستند که با استفاده از آن ها یمی توانید تجدید قوا نمایید. غذاهای متنوعی در رستوران سلچوک برای شما آماده شده که با سایقه خود می توانید آن ها را انتخاب نمایید. این رستوران که ۳۵۰ نفر را می تواند در خود جای دهد دارای چشم اندازی از خلیج شاخ زرین می باشد.

 

زدیگر امکانات هتل شامل کلوپ تفریحی،کافه،خدمات اتاق، خدمات شاتل (هزینه اضافه)،شاتل فرودگاه شاتل (هزینه اضافه)، میز پذیرش ۲۴ ساعته، میز تور،نگهداری چمدان، خشکشویی، خشک تمیز کردن، خدمات اتو، Shoeshine، امکانات نشست / ضیافت، مرکز کسب و کار، فکس/ فتوکپی ،صندوق امانات ، مغازه ها (در هتل)، آسانسور، تهویه مطبوع می باشند که همه و همه برای شما اوقات خوشی را تضمین می نمایند. هتل گرند هالیک استانبول خاطرات خوشی برایتان خواهد ساخت که تا مدت ها در ذهنتان ثبت می شود. 

شما همچنین می توانید از صفحات مربوط به هتل های لوکس کارتون و آلباتروس استانبول نیز دیدن فرمایید. 
 

مطالب مرتبط