هتل گلد سیتی آلانیا

هتل گلد سیتی ،هتلی ۵ ستاره است که  در مساحتی  به وسعت  ۲۱۱٫۶۷۷ متر مربع در سال۲۰۰۸میلادی ساخته شده ودارای ساحل شنی مستقل می باشد همچنین هتل گلد سیتی روی  تپه ای  در   دا منه کوههای تروس با امکانات پذیرایی اولتراآل اینکلوسیو در منطقه زیبا وسرسبز محموتلارآلانیا و در آخرین نقطه شرق آنتالیا واقع شده است .هتل گلد سیتی آلانیا هتلی چشم نواز ، مجلل ، زیبا و در ۱۴۰ کیلومتری مرکز آنتالیا واقع شده است . فاصله گلد سیتی تا مراکز خرید آلانیا ومراکز توریستی آلانیا فقط پانزده کیلومتراست،.بکری ودنجی ،منطقه آفتاب زلال وآبهای آبی وگرم با تپه های سرسبزو ساحل  ماسه ای از خصوصیات ساحل زیبای محموتلار است کمتر مسافری در تورآلانیا مشاهده می شود که گلد سیتی را بی نظیر توصیف ننماید. پیشخدمت هایی مودب وکارآزموده در طول ۲۴ساعت در حال پذیرایی از مسافرین تور آلانیا در هتل گلد سیتی می باشند.فاصله هتل گلدسیتی تا  فرودگاه بین المللی آنتالیا ۹۵ کیلومتر است .

هتل گلد سیتی آلانیا دارای ۲۴۰ اتاق استاندارد،سلطنتی ، دلوکس ،سوئیت ها و ویلاهای زیبا ومجلل است که در متراژهای بسیار متنوع ،از بیست وچهار متر شروع می شود و با هر سلیقه وامکانات مالی سازگار است.تقریبا همه اتاق های گلدسیتی دارای بالکن و چشم انداز روبه دریا و باغ و همچنین مجهز به گاوصندوق ، یخچال ، تلفن ، سشوار ، تلویزیون ،ماهواره واینترنت می باشد. اتاقها هرروز توسط خدمه هتل نظافت ،پاکسازی وتجهیز می شود.

امکانات هتل گلد سیتی آلانیا بسیار متنوع ومسرت بخش می باشد و دارای فضایی مجلل وخیره کننده سرشار از تحرک وانرژی با امکانات وسیع تفریحی برای انواع سلایق می باشند. که مسافرین تور ترکیه وتور آلانیا، توریستها،بازرگانان ،کودکان ،جوانان،بزرگسالان و ورزشکاران ،همه وهمه می توانند از امکانات هتل گلد سیتی بهره مند شوند . سینمای مدرن و کوچک،آمفی تئاتر ، رستوران بارهای متنوع ایرلندی،ایتالیائی ،شرقی ومدیترانه ای،رستوران بارگردون با موزیک زنده بربام هتل، زمین تنیس ، استخر روباز،استخر سرپوشیده ،پارک آبی ، ،مینی مارکت،بخشی از امکانات هتل گلد سیتی محسوب می شود.هتل گلد سیتی کودکان را نیز فراموش نکرده وانواع امکانات سرگرمی از جمله مینی کلاب، سرسره آبی ، استخر و زمین بازی ویژه کودکان ، مربی ، آموزش حرکات موزون را برای کودکان در نظر گرفته است .امکانات ورزشی هتل نیز علاوه بر استخر وزمین تنیس شامل مینی گلف،کارتینگ،موتورسیکلت،گلف،واتر پولو ،دارت،تور آکروبات،والیبال ،آیروبیک ،اسکی روی آب ،تنیس روی میزو انواع ورزشهای آبی می باشد.

 

 

مطالب مرتبط