هتل دبلتری بای هیلتون ازمیر

هتل دبلتری بای هیلتون ازمیر  در قلب شهر ازمیر و در میان مراکز خرید، و رستوران های شهر قرار گرفته است. این هتل یکی از بهترین هتل های شهر ازمیرترکیه محسوب می شود. هتل دبلتری در فاصله ۲ دقیقه ای از نمایشگاه بین المللی ازمیر، و در فاصله کمی از شهر قدیمی ازمیر (Old Town) قرار گرفته است. فاصله کم این هتل از فروشگاه ها و مراکز خرید و رستوران های ازمیر، و دسترسی آسان به جاذبه های دیدنی آن مانند آگورا،  بازار کِمرالتی، برج ساعت، Smyrna و بهشت پرندگان، یکی از نکات قابل ذکر هتل است. خلیج ازمیر نیز در نزدیکی این هتل قرار دارد. با ۲ دقیقه پیاده روی می توانید به اسکله و بارانداز ازمیر و رستوران ها و فروشگاه های جانبی آن برسید.با استفاده از وسایل نقلیه در زمان ۲۰ دقیقه می توان از هتل دبلتری بای هیلتون به فرودگاه این شهر رسید.

هتل دبلتری دارای ۱۲۶ اتاق استاندارد ، اتاق سوپریور و اتاق دولوکس سلطنتی می باشد اتاق های این هتل با اندازه ها و امکانات مختلف در ساختمان اصلی هتل دبلتری بای هیلتون ازمیر قرار گرفته اند. هتل دبلتری در بخش تجاری ازمیر و در میان برج های کوچک و بزرگ این منطقه قرار دارد. بنابراین بهترین چشم اندازی که اتاقتان خواهد داشت دورنمایی از خلیج ازمیر خواهد بود. انواع تسهیلات رفاهی اولیه مانند اینترنت بی سیم، تلویزیون، سرویس بهداشتی و حمام مجهز به دوش در تمامی واحدها در نظر گرفته شده اند. بیشتر واحدها از نظر اندازه و بعضی از آنها از نظر امکانات شرایط ویژه ای دارند.هتل دبلتری دارای یک رستوران اصلی است که با غذاهای متنوع ترکی، بین المللی و مدیترانه ای در خدمت میهمانان هتل می باشد. همچنین یک کافه روی بام هتل، در محیطی زیبا و منظره ای دل انگیز آماده سرویس دهی به مهمانان هتل دبلتری می باشد. حتماً برای نوشیدن یک فنجان قهوه داغ سری به این کافه بزنید.

یکی از اهداف اصلی این هتل ارائه امکانات و خدمات، در بالاترین کیفیت به میهمانان است. هتل دبلتری بای هیلتون ازمیر نیز مانند بسیاری از هتل های لوکس ۴ ستاره، انواع امکانات رفاهی را به میهمانان خود ارائه می کند، خدماتی مانند روم سرویس، خشکشویی، خدمات VIP، سرویس حمل و نقل و ترانسفر فرودگاهی، همچنین فعالیت هایی مانند بدنسازی، سونا، اسپا، ماساژ و حمام ترکی نیز در این هتل امکان پذیر است. بعضی از خدمات هتل در ازای پرداخت شارژ صورت می گیرد. یک استخر روباز کوچک نیز در بالاترین طبقه هتل برای استفاده میهمانان آماده شده است.اگر قصد دارید سفری اقتصادی به ازمیر را تجربه کنید، اقامتی مناسب داشته باشید و به راحتی از تمام جاذبه های آن دیدن کنید، هتل دبلتری بای هیلتون ازمیر گزینه مناسبی می باشد.

مطالب مرتبط