هتل دمونتی آنکارا

هتل ۴ ستاره  دمونتی در کاواکلی دره ی آنکارا واقع شده است. این هتل ۱٫۳ کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد و دسترسی خوبی را به امکانات متعدد و بزرگ شهر فراهم می کند. فاصله ی  هتل دمونتی  تا فرودگاه ۳۰ کیلومتر است. این هتل در مرکزشهر آنکارا قرارگرفته و تا میدان Kizilay 950متر فاصله دارد.
هتل دمونتی دارای ۵۱ اتاق با امکانات مدرن رفاهی از جمله سرویس اینترنت بی سیم می باشند. اتاق های هتل دکوراسیونی زیبا دارند و درآن ها تلویزیون و ماهواره و یک بار کوچک وجود دارد. شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت می زنيد؛ جلوگيری می کند. صبح ها مهمانان هتل می توانند از صرف یک صبحانه سنتی ترکی لذت ببرند. برای نهار وشام انواع غذاهای ترکی و بین المللی دررستوران هتل سرو می شود. در بار هتل انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی سرو می شود. مهمانان هتل دمونتی می توانند با پرداخت هزینه اضافه از سرویس ترانسفر فرودگاهی هتل استفاده کنند. کارکنان این هتل به زبان ترکی و انگلیسی صحبت می کنند. هتل دارای پارکینگ اختصاصی نیز می باشد.

کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوی مسافرين می باشند. يک صرافی نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز برای مهمانان تجاری هتل دمونتی موجود می باشد. وای فای رایگان نیز از سایر امکانات این هتل می باشد.
هتل دمونتی آنکارا شامل امکانات ورزشی مفرح و خدمات رفاهی منحصر به فردی می باشد که از آن جمله می توان به : استخر سر پوشیده ، ریلکسیشن با ماساژ، حمام ترکی و بخار ، سالن ورزشی پیشرفته ، زمین تنیس ، بیلیارد ، سونا و جکوزی اشاره کرد.

مطالب مرتبط