هتل بلکون آنتالیا

هتل بلکون آنتالیا که بخاطر دوره های معروف گلف بین المللی که در آن برگزار می گردد شهرت دارد درمنطقه ی زیبای بلک که در نزدیکی آنتالیاست قرار گرفته است. هتل بلکون دارای محیطی سنتی و با امکانات مدرن است. هتل بلکون سرویس اتوبوس شاتل به ساحل شنی واقع در ۱٫۸ کیلومتری خود ارائه می دهد و خود هتل نیز یک استخر شنای خوب دارد.

هتل بلکون آنتالیا یک هتل کوچک است که برای اقامت خانواده ها بسیار مناسب است و می توان در آن از محیط طبیعی بلک لذت برد. هتل بلکون دارای امکانات خوبی از قبیل : استخر روباز ، باغ ، بیلیارد ، تنیس روی میز ، سونا ، اسپا و مرکز سلامتی ، ماساژ ، وان آب داغ ، حمام ، اتاق بازی ، زمین بازی کودکان ، غذا و نوشیدنی ، رستوران ، کافه ، بوفه ، ساندویچ فروشی ، اینترنت وای فای رایگان ، کرایه ماشین ، لابی ۲۴ ساعته ، روزنامه، مغازه ، اتاق غیرسیگاری ها ، آسانسور ، گرمایش و تهیه ی مطبوع می باشد.

هتل بلکون آنتالیا دارای اتاق مهمان نیز می باشد که با پره های نارنجی و کف فرش تزئین شده است . اتاق های هتل بلکون از امکانات خوبی از جمله : تهویه مطبوع، میز کار، یک حمام خصوصی، تلویزیون و مینی بار برخوردار است.

در این هتل امکانات لازم برای انجام بازی های مختلف وجود دارد از جمله : مینی فوتبال، تنیس روی میز و بیلیارد. هتل بلکون دارای استخرهای بزرگ برای آب تنی و حمام آفتاب است . دارای سونا و حمام با وان آب داغ نیز می باشد. در کنار استخر رستوران و بار هتل بلکون قرار گرفته است که انواع وعده های غذایی بین المللی و میان وعده را از صبح تا شب برای مهمانان هتل بلکون آماده می سازد. فاصله ی هتل بلکون از ساحل ۲ کیلومتر و از فرودگاه آنتالیا حدود ۳۰ کیلومتر است. پارکینگ هتل بلکون رایگان است.

مطالب مرتبط