هتل بین المللی پارس شیراز

 

اگر قصد سفر به پايتخت فرهنگي ايران شيراز را دارید هتل ۵ ستاره بین المللی پارس شیراز واقع در استان فارس – شهر شیراز – خیابان زند – هتل بین المللی پارس شیراز یکی از بهترین گزینه های می باشد .

هتل ۵ ستاره بین المللی پارس شیراز از نظر طراحی در دو برج ۱۳ طبقه ساخته شده که از طریق دو طبقه لابي و رستوران به یک دیگر مرتبط می شوند و در مجموع هتل بین المللی پارس شیراز شامل تعداد ۱۸۴ اتاق يک نفره و دو نفره و ۲۳ سوئيت بوده که به همراه چندین رستوران لوکس و لابی که پذیرایی مهمانان بطور ۲۴ ساعته می باشند .

همچنین از سالن های هتل بین المللی پارس شیراز می توان به دو سالن مرواريد و زمرد براي انواع سمينارها ، کنفرانسها و مجالس مختلف و سالن برليان براي برگزاري ميتينگهاي مختلف و ميهماني هاي خصوصي اشاره کرد .

دو پارکينگ نيز در زير ساختمان هتل بین المللی پارس شیراز برای مهمانان در نظر گرفته شده است .

از امکانات رفاهی هتل بین المللی پارس شیراز می توان سونا و استخر برای خانمها و آقايان همراه با ماساژ و امکانات ورزشی همانند مرکز بدنسازی , بیلیارد , بولینگ نام برد .

تجهیزات اتاقها شامل : تلویزیون ،تلفن،اینترنت وایرلس،ماهواره ،سیف باکس،نمایش فیلم سینمایی ۲۴ ساعته ،یخچال، سرویس فرنگی , دستگاه های برودتی و حرارتی سانترال همراه با نور پردازی بسیار زیبا .

حتی هتل بین المللی پارس شیراز برای راحتی حال مهمانان کليه ارزهاي خارجي را دریافت می کند . گردشگری در شیراز را با انتخاب هتل بین المللی پارس شیراز که در نوع خود بی نظیر است کامل کنید .

مطالب مرتبط