هتل بزرگ شیراز

هتل بزرگ ۵ ستاره شیراز که در ورودی این شهرو نزدیکی دروازه قرآن قرار گرفته است یک مکان اقامتی بسیار زیبا و دلپذیر است. هتل بزرگ شیراز نمایی کشتی مانند دارد. دسترسی به جاذبه های گردشگری همچون حافظیه ، باغ های ارم و جهان نما از این هتل به راحتی صورت می گیرد. هتل بزرگ شیراز بهترین سرویس ها و امکانات را به مسافران ارائه می دهد. دارای رستوران های مجهز ، مراکز تجاری و مجموعه ی آبی است.

هتل بزرگ شیراز دارای زیربنای ۴۰ هزار متر مربع است و در ۱۴ طبقه در بالای کوه ساخته شده و زیربنای پارکینگ آن نیز ۱۴ هزار متر مربع در ۴ طبقه با گنجایش ۶۰۰ ماشین است. هتل بزرگ شیراز لوکس ترین مجموعه اقامتی جنوب کشور است و دارای ویژگی های منحصر بفرد است. بزرگترین رستوران گرد ایران در هتل بزرگ شیراز قرار گرفته است و ۱۵۸ اتاق با ظرفیت ۳۵۰ نفر به همراه مجموعه ورزشی و رستوران ها دارد.

رستوران و کافی شاپ های هتل بزرگ شیراز عبارتند از : رستوران ایتالیایی هتل شیراز در طبقه چهارم با ظرفیت حدود ۱۵۰ نفر و مساحتی برابر با ۲۴۰ متر مربع ، رستوران ایرانی در طبقه چهارم با ظرفیتی بالغ بر ۴۰۰ میهمان و مساحت ۷۵۰ متر مربع ، رستوران گردان با ظرفیتی بالغ بر ۲۰۰ نفر و مساحتی حدود ۷۰۰ متر مربع در طبقه ششم واقع شده است.

از دیگر امکانات هتل بزرگ شیراز می توان به  یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزش، اینترنت در لابی اشاره کرد. پارکینگ هتل  رایگان می باشد. کودکان زیر ۳ سال رایگان می باشند. سرویس اضافه بصورت تخت می باشد.

 

مطالب مرتبط