هتل سورینت مریم قشم

هتل سورینت مریم قشم ، یکی از هتل های گروه هتل های سورینت وابسته به هلدینگ توسعه سورینت قشم است. هدف ورویکرداصلی گروه هتل های سورینت ارتقاء کیفیت در صنعت هتلداری براساس استانداردهای جهانی و با استفاده از تجهیزات روز دنیا می باشد. هتل سورینت مریم در حاشیه جنوب شرقی میدان “امیر کبیر” که یکی از میادین اصلی و مرکزی کیش است ، قرار گرفته . هتل سورینت مریم دارای نمای زیبایی متاثر از سبک معماری اروپایی و در ۴ طبقه ساخته شده است و دارای ۵۶ اتاق و سوئیت است.

هتل سورینت مریم در فاصله ی کمی از ساحل و اسکله ی تفریحی ، تالار شهر ، مراکز اصلی خرید مانند بازارهای مروارید، پردیس یک و دو، مرکز تجاری، هایپر مارکت و …قرار گرفته است. به صورتی که شما می توانید تمام مسیرها را در فصول مناسب پیاده طی کنید. هتل سورینت مریم جزء معدود هتل‌هایی است که از تکنولوژی کنترل هوشمند (BMS) استفاده می کند که با استفاده از این سیستم هوشمند وسایل الکترونیکی هر اتاق مانند روشنایی، تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش و … همزمان با ورود مسافر به صورت خودکار فعال می‌شوند. همچنین یکی دیگر از خدمات هتل سورینت مریم امکان استفاده از سرویس “تلویزیون اینترنتی” IPTV  است. از جمله مزیت های این سیستم  اینست که علاوه بر پخش شبکه های تلویزیونی دارای آرشیو دیداری شنیداری، مشاهده صورتحساب، دسترسی به اینترنت، اطلاعات مراکز گردشگری، اعلام اوقات شرعی و وضعیت آب و هوا می باشد.

اتاق های هتل سورینت مریم دارای امکاناتی از جمله : روم سرویس، بوفه صبحانه (سرد و گرم) – بوفه نهار (ایرانی، فرنگی و سالاد بار) – سرویس عصرانه (میوه) – سرویس چای و قهوه، اینترنت بی‌سیم پرسرعت، صندوق امانات (Safe Box)، اتاق جلسات (۱۲ نفره)، سیستمIPTV ، مینی‌بار و تشریفات فرودگاهی (رفت و برگشت) است. یکی دیگر از سرویس های معمول هتل خدمات ویژه خانه داری و لاندری است. کافی لانژ هتل نیز به صورت ۲۴ ساعته در اختیار میهمانان هتل است.

هتل خدماتی همانند استقبال فرودگاهی ، نوشیدنی برای خوشامد، اینترنت پرسرعت ، مینی بار، سرویس چای و قهوه و سرویس عصرانه را بصورت رایگان ارائه می دهد. در کافی لانژ هتل سورینت مریم قشم بصورت ۲۴ ساعته از میهمانان بوسیله ی انواع نوشیدنی های سرد و گرم به همراه طنین دلنواز پیانو پذیرایی می شود. همچنین رستوران هتل سورینت مریم با بهترین غذاها پذیرای میهمانان و مسافران می باشد.

مطالب مرتبط