هتل کیمیا۴ قشم

هتل کیمیا ۴ قشم یکی از بهترین هتل های قشم است که امکانات کامل و شیکی را برای اقامت مسافران فراهم می سازد. هتل کیمیا۴ قشم موقعیت مکانی مناسبی دارد و نزدیک به بازارهای قشم همانند ستاره و مرکز خلیج فارس قشم است . مسافرین این هتل می توانند با اندکی پیاده روی در هر زمانی که چیزی نیاز داشتند دست یابند. هتل کیمیا۴ قشم یکی از تمیزترین و بهترین هتل های کیش است.

هتل ۳ ستاره کیمیا۴ قشم ، در میدان جهاد قرار دارد و آخرین هتل از گروه هتل های کیمیاست که در سال ۱۳۹۳ افتتاح گردیده است. تازه تاسیس بودن و استفاده از تجهیزات و امکانات مدرن و استاندارد در هتل کیمیا۴ قشم موجب گردیده است تا بعنوان یکی از بهترین هتل های قشم مطرح شود.ساعت تحویل اتاق در هتل کیمیا۴ قشم ، ۱۴ و ساعت تخلیه ی آن ۱۲ است. تعداد اتاق های این هتل ۴۴ عدد است و کمتر از ۵ دقیقه تا مرکز شهر ، و کمتر از ۴۵ دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد.

 

امکانات هتل ۳ ستاره کیمیا۴ قشم عبارتست از : کافی شاپ ، مرکز خرید ، تاکسی سرویس ، کتابخانه ، ماهواره ، نمازخانه ، کافی نت ، خشکشویی ، اینترنت بی سیم ، رستوران فست فود و خودپرداز.

اینترنت در لابی و اتاق های هتل رایگان است و رستوران هتل ظرفیت ۶۰ نفر را داراست. هتل دارای انواع اتاق های دو تخته ، سه تخته ، چهار تخته ، سوئیت یک خوابه و دو خوابه است. کارکنان هتل به زبان انگلیسی مسلط هستند.هزینه برای اقامت کودکان زیر ۳ سال رایگان ، ۳ تا ۸ سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیمه بها و بالای ۸ سال نفر اضافه محاسبه می شود.

خدماتی که هتل ارائه می دهد عبارتند از : روم سرويس ، پذيرش ۲۴ ساعته ، لاندري ،خشکشویی ، خدمات بيدار باش ، خدمات اتو ، دستگاه واکس کفش ، نهار در اتاق ، خدمات تور ، فكس،اتاق چمدان ، خدمات تهيه بليط ، فتوكپي ، آژانس مسافرتي ، بخش Check in و Check out سريع(Express) و خدمات راهنمای تور.

 

مطالب مرتبط