هتل پارک مارینا کیش

سفر به کیش بی شک یکی از خاطره انگیزترین روزهای هر مسافری است که با اقامت در مکانی دلپذیر جذاب تر خواهد بود. مارینا پارک هتل واقع در زیباترین نقطه جزیره کیش تنها مارینا هتل ایران است.اين هتل در زميني به مساحت بيش از ده هكتار طراحی شده تمایز چشمگیری از لحاظ تنوع گیاهی و زیبایی آبنماها با سایر نقاط جزیره دارد. هتل دارای دو ساحل مرجانی بی نطیر است که اولین مارینای کیش محسوب می شود.  فضای دل انگیز و منظره چشم نواز هتل مارینا دل هر بیننده ای را به خود جذب نموده و معماری آن هوش از سر بازدید کنندگاه خواهد برد. کادر مجرب و آموزش دیده هتل پارک مارینا آماده خدمت رسانی و لیجاد محیطی لذت بخش برای گردشگران می باشند تا بتوانن لحظاتی خوش و بیاد ماندی را در نگین خلیج فارس برای آنان فراهم آورند.

سالن ماساژ نیلوفر آبی هتل نخستین مرکز رسمی اسپا و ماساژ در ایران در دو بخش آقایان و بانوان و با کادری مجرب ( متخصصین تایلندی ) آماده سرویس دهی می باشد. ستخر ، سونا و جکوزی هتل با امکاناتی همچون سونای بخار و خشک ، استخر سرپوشیده و جکوزی آماده سرویس دهی به شما میهمانان محترم می باشد . سالن کنفرانس هتل با مساحتی بالغ بر هزار متر مربع و هم چنین امکاناتی از قبیل میز و صندلی ، امکانات صوتی ، ویدئو پروژکشن و امکانات دیگر کنفرانس آمادگی برگزاری همایش ها و مراسمات ویژه شما را دارد. رستوران هتل با حضور کادری مجرب در آشپزخانه ، آماده پذیرایی از شما میهمانان محترم بوده و خاطر خوشی را از قامت در هتل مارینا برایتان به یادگار می گذارد .

انواع اتاق ها شامل: سوئیت یک خوابه، سوئیت رویال، سوئیت دولوکس دوخوابه، سوئیت دولوکس یکخوابه، اتاق استاندارد، اتاق دو نفره تخت بزرگ، اتاق دو نفره تخت جدا

 

مطالب مرتبط