هتل میم استانبول

هتل چهار ستاره میم استانبول که در منطقه ی  Nisantasi واقعه شده است و در سال های اخیر باز سازی و دکوراسیون جدیدی را در هتل استفاده کرده اند,این هتل در مجاورت میدان تقسیم و کاخ Dolmabah می باشد.فاصله و مسافت هتل میم استانبول با فرودگاه بین المللی آتاتورک ۱۸ کیلومتر و همچنین ایستگاه های نقلیه عمومی هم در نزدیکی هتل می باشد.

اتاق های هتل mim استانبول بسیار شیک و تمیز می باشد و برای اقامت و رزرو آنها می توانید اقدام کنید,امکانات اتاق ها مناسب و عالی می باشد و همچنین کارکنان هتل بسیار خوش اخلاق و مسلط به زبان انگلیسی می باشد و همچنین نظافت اتاق ها و سرویس بهداشتی و حمام هم بسیار تمیز می باشد که شما اسایش کامل در اتاق ها استراحت کنید.

رستوران گائودی هتل میم استانبول با ظرفیت ۱۲۰ نفره و دارا بودن منو غذاهای بین المللی و ترکی برای شما پذیرایی می کنند .در این هتل کافه بار هم وجود دارد که بصورت شبانه روزی برای پذیرایی باز می باشد و شما می توانید در این کافه بار انواع نوشیدنی ها بنوشید که این کافه بار در لابی هتل قرار گرفته است.

امکانات دیگر هتل : گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار و سالن کنفرانس، امکانات ضیافت، ترانسفر فرودگاهی، فکس و کپی و اتاق های مخصوص برای سیگار کشیدن …

پذیرش در این هتل شبانه روزی می باشد.

آدرس هتل میم استانبول: Fulya Bayiri, Ferah sok, No:16 Nisantasi ,Şişli,34363 Istanbul

Tel : +90 212 231 28 07

Fax : +90 212 230 73 77

 

مطالب مرتبط