هتل پیروزی اصفهان

هتل ۴ ستاره ی پیروزی اصفهان یا همان داریوش سابق در قلب شهر اصفهان قرار گرفته است. این هتل بیش از ۳۸ سال سابقه ی فعالیت دارد. هتل پیروزی اصفهان در مرکز شهر اصفهان و در مجاورت باغ و عمارت چهلستون و در کمترین فاصله از اماکن دیدنی همچون مجموعه ی نقش جهان ، مسجد امام ، عالی قاپو ، مسجد شیخ لطف اله و بازار بزرگ اصفهان و باغ و عمارت هشت بهشت ، مسجد و مدرسه چهارباغ و بازار هنر ، موزه تاریخ طبیعی ، موزه هنرهای معاصر و موزه هنرهای تزیینی ، مجموعه تاریخی علیقلی آقا شامل بازارچه و حمام و مسجد و بر حاشیه ی سبز چهارباغ کهن قرار گرفته است.

هتل زیبای پیروزی  اصفهان دارای ۹۶ اتاق است که این اتاق ها مشتمل بر اتاقهای دو تخته، سه تخته  و سوئیت های رویال و سانترال می باشند و مجهز به آخرین امکانات از جمله وان ، حمام، جکوزی ، سرویس های بهداشتی ، صندوق امانات ( safe box) ، تلویزیون و ماهواره ، یخچال و با تهویه ی مطبوع در هر فصل از سال هستند و میزبان مسافران خواهند بود.

هتل پیروزی اصفهان دارای سالن همایش ها و جشن ها، رستوران های ایرانی و فرنگی ، کافی شاپ ۲۴ ساعته، پارکینگ ، اینترنتwireless )  ) و خشکشویی با تجهیزات کامل است. رستوران هتل پیروزی اصفهان ظرفیت ۴۰۰ نفر و پارکینگ آن ظرفیت ۲۵ ماشین را دارد. اینترنت در لابی و اتاق های هتل بدون پرداخت هزینه و رایگان است. در هتل پیروزی اصفهان هزینه برای اقامت کودکان زیر ۳ سال رایگان ، ۳ تا ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیمه بها و بالای ۵ سال نفر اضافه محاسبه می شود.

 

مطالب مرتبط