هتل تارا مشهد

مشهد مقدس شهری است که هم از جنبه زیارتی و هم از جنبه دیدنی ها و مراکز تفریحی و تجاری مورد توجه مسافران و گردشگران بوده است. برای اقامتی خوش در این شهر می توانید هتل های چهار ستاره این شهر با امکانات عالیشان را انتخاب نمایید. از جمله این هتل ها هتل تارا مشهد می باشد که در سال ۱۳۷۴ افتتاح شده است.

این مجموعه دارای ۱۱۶ اتاق مختلف (یک،دو،سه،چهارتخته و سوییت و آپارتمان) می باشد که می توانید مطابق با سلیقه و نیاز خود آن ها را انتخاب نمایید. در هتل تارا می توانید با استفاده از خدمات سونای بخار وخشک و جکوزی آرامش خود را مضاعف کرده و اندکی از این آرامش لذت ببرید.

در سالن همایش و سالن کنفرانس می توانید مراسم های مهم خود را بگزار نمایید. در کافی شاپ و رستوران می توانید نوشیدنی ها و خوراکی های  مورد علاقه خود را سفارش دهید و نوش جان فرمایید. هتل تارا دارای تراس چشم انداز روبه حرم مطهر می باشد. هتل تارایکی از نزدیکترین هتل های چهار ستاره به بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع)است و ورودی صحن شیخ طوسی میباشد که نمایی به یاد ماندنی و زیبا از آستان آن حضرت از بالکن و اتاق ها قابل مشاهده است.

فاصله پیاده روس هتل تا حرم مطهر تنها ۸ دقیقه می باشد. در هتل تارا می توانید روزهای خوش و به یاد ماندنی را در کنار خانواده خود بگذرانید و خاطرات آن را تا مدت ها در ذهن داشته باشید.

برای اقامت در مشهد مقدس می توانید هتل های چهار ستاره هلیا مشهد و هتل ایران و هتل فردوسی را نیز انتخاب نمایید. این هتل ها نیز دارای امکانات عالی می باشند.

مطالب مرتبط