هتل دیپلمات مشهد

هتل سه ستاره دیپلمات مشهد که در نزدیکی میدان راه آهن قرار دارد یکی از هتل های نو ساز مشهد مقدس می باشد این هتل که در سال ۹۱ افتتاح شده است آماده پذیرایی از شما که قصد سفر و رزرو هتل در مشهد دارید می باشد.

هتل دیپلمات مشهد که ساختمانی ده طبقه می باشد و دارای ۶۰ اتاق و سوئیت می باشد ,اتاق های یک خوابه,دو خوابه و اتاق های خانوادگی بسیار مرتب و شیک دارد که امکانات رفاهی خوب و مناسب ماننده مبلمانی شیک و چشم اندازی فوق العاده از حرم مطهر دارد که بسیار خاطره انگیز می باشد.

رستوران هتل دیپلمات مشهد واقع در طبقه همکف که فضای مناسب و ظرفیت ۱۰۰ نفره برای پذیرایی دارد ,طمع بی نظیر غذا های رستوران هتل دیپلمات هم مثال زدنی می باشد .در این هتل سه ستاره مشهد کافی شاپ هم وجود دارد که انواع نوشیدنی های سرد و گرم را دارد و در لابی هتل قرار گرفته است و شما می توانید بعد از زیارت و برگشتن از حرم نگران تهیه غذا نباشید ,زیرا در هتل همه امکانات فراهم شده است.

امکانات دیگر هتل که برای شما بازگو می کنیم,اینترنت در اتاق,اینترنت در لابی ( ۵۰ مگابایت اول رایگان )و هم چنین استخر ، جکوزی ، حمام ترکی،(رایگان می باشد)اتاق ماساژ هم در این هتل فعال می باشد که سرگرمی مناسبی برای شما می باشد ,سرویس گشت درون شهری و پارکینگ اختصاصی  هم برای رفاه مهمانان هتل در نظر گرفته اند.

قوانین هتل دیپلمات مشهد

ساعت تحویل اتاق ۱۵ و ساعت تخلیه اتاق ها ۱۲ می باشد و همچنین اقامت کودکان زیر ۲ سال هم رایگان و کودکان تا سن ۷ سال نیم بها و بالای ۷ سال هم هزنیه کامل دریافت می شود.

برای پذیرش کسانی که صیغه نامه با مدارک معتبر همراه داشته باشند امکان پذیر می باشد.

برای پذیرش خانم های تنها با مدرک شناسایی معتبر باشند هم امکان پذیر می باشد.

 

آدرس هتل دیپلمات مشهد : ایران – مشهد – میدان راه آهن شهید کامیاب۳۲

شماره تلفن هتل دیپلمات مشهد :  ۳۳۰۱۱

 

مطالب مرتبط