هتل مینا سلام دبی

هتل مینا سلام دبی ، که درمنطقه مدینه الجمیراه ودرزمینی به مساحت چهل هکتار در سال  ۲۰۰۳ بنا شده و تمام امکانات و وسایل یک اقامت اشرافی را در کاخی مجلل به همراه دسترسی فوق العاده به پارک آبی Wild Wadi در مجاورت خود برای تمامی سنین برای مسافران تور دبی فراهم می سازد. هتل ۵ ستاره مینا سلام دبی ، هتل زیبا ، رویایی ، مجلل و خیره کننده ، که برگرفته از نام پری زیبای افسانه های عرب است با طراحی منحصر بفرد ، کاخهای سلاطین کهن عرب و مصر باستان را در نظرها تداعی می سازد . فضای سنتی وتاریخی هتل مینا سلام یکی از بهترین و اعجاب انگیز ترین فضاهای هتل های ۵ستاره دبی را ارائه می دهد. مینا سلام دارای هتلداری حرفه ایست و از بالاترین استانداردهای هتلداری در سطح جهان تبعیت می کند .امکانت بی مثال و اتاقهای منحصر بفرد هتل مینا سلام اقامت توام با آرامشی را برای مسافران تور دبی مهیا می سازد.هتل مینا سلام  و هتل قصر، مانند جواهراتی در قلب مدینه جمیرا می درخشد و دوقلوهای سنتی ولی مدرن را تشکیل می دهند و به گفته جهانگردان حرفه ای یکی از لوکسترین هتلهای جهان هستند . فاصله هتل مینا سلام تا فرودگاه بین المللی دبی تنها نیم ساعت است.

هتل مینا سلام شامل انواع اتاقهای استاندارد،اتاقهای دلوکس و سوئیتهای مجلل می باشد، که همه اتاقها دارای بالکن اختصاصی بوده و برای کلیه سلایق طراحی و ساخته شده است همچنین دکورها و وسایل وتجهیزات اقامتی آن از طراحیهای روز و کلاسیک جهان تا دکورهای سنتی عربی ، اسلامی و حتی عثمانی انجام گردیده است . اتاقهای ویژه معلولین و سالمندان ، اتاقهای پاک سیگار ممنوع و اتاقهای مخصوص افراد سیگاری با سیستم تهویه متبوع بسیار قوی از دیگر مشخصات اتاقهای هتل مینا سلام می باشد.

امکانات هتل مینا سلام ، بسیار متنوع و ویژه است که در چند سطر کوتاه نمی توان آن  را توصیف نمود. یک باشگاه مدرن و منحصر بفرد که امکانات ورزشی بیشماری را دارا می باشد و با برنامه های ورزشی مناسب ، به تناسب اندام شما کمک می کند، تیمی مجرب و کارآزموده ، بر فعالیت های ورزشی نظارت می کنند و تجربیاتشان را در اختیارتان قرار می دهد.

مرکز آبگرم و سلامتی هتل مینا سلام ،بعد از یک ماساژ دلچسب لطف و صفای خاص خود را دارد.دسترسی آسان و رایگان به پارک آبی وایلد وادی و مرکز خرید لوکس مدینه الجمیرا طراحی خاص لابی هتل و محیط هتل مناظری جادویی را در ذهنها حک می نماید که گوئی در خور سلاطین باستان است.امکانات متنوع دیگر از جمله پارکینگ، تاکسی ، خانه داری ، امکانات جلسه و ضیافت ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، آرایشگاه ، صبحانه در اتاق ،اتو کشی ، فروشگاه هدایا و سوغات ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ، دستگاه خودپرداز و امکانات ویژه برای کودکان معلولین و سالمندان و همچنین اتاقهای کامپیوتر و سالنهای متعدد همایش و کنفرانس اقامت در هتل مینا سلام را برای مشکل پسندان که برای تجارت وخوشگذرانی ویا استراحت به دبی سفر نموده اند ماندگار و پایدار خواهد نمود.

مطالب مرتبط