هتل هما بندر عباس

بیشتر گردشگران مقصد بندر عباس را به خاطر ساحل و دریا و بازار آن قبول دارند .بندر عباس گرم می باشد و در تابستان دمای آن به ۵۰ درجه هم می رسد و گرمای شدید آن باعث می شود گردشگرها بیشتر در مواقع هوا مناسب باشد به بندر عباس سفر کنند.

هتل ۵ ستاره هما بندر عباس هم یکی از هتل های خوب شهر بندر عباس به حساب می آید ,ویژگی آن این می باشد که هتل از جنوب نمای دریا دارد و از شرق با بازار و فرودگاه از غرب به اسکله و مناطق تجاری شهید رجائی و باهنر و حقانی دید دارد که همین باعث برتری آن نسبت به هتل های دیگر شده است.

معماری هتل هما بندر عباس به سبک مدرن می باشد و دارای بهترین امکانات می باشد از قبیل:استخــر روباز، واقع در قلب فضاي سبز گرفته تا كافي شاپ ساحلی و رستوران كنار استخر، و دل انگيزتر از همه، و مهم ترین چیز و آرام بخش ترین آن چشم آنداز به دریا می باشد که از سوئیت ها دیدن آن لذت دارد.

هتل هما بندر عباس واقعه در بلوار پاسداران- خيابان معراج  می باشد  که فاصله آن تا فرودگاه با ماشین حدود ۲۰ دقیقه می باشد.

امکانات ویژه هتل هما بندر عباس ,ويلائي لوكس وفانتزي، داراي فضاي بزرگ وراحت با دو اتاق خواب وپذيرايي مجزا که این چشم انداز دریا دارد و آرامش زیادی به گردشکران و مسافرین می دهد.

برخی امکانات هتل هما بندرعباس:

كافي شاپ,  ماهواره,  اينترنت در لابي,  اينترنت در واحد

 


 

 

مطالب مرتبط