هتل بودو استانبول

اگر به دنبال راحتی در استانبول هستید، هتل بودو گزینه مناسبی برای اقامت شما خواهد بود. هتل ۴ ستاره بودو در قسمت قدیمی شهر استانبول درمنطقه لالعلی قرار گرفته است. منطقه ای قدیمی و تاریخی پر از رستوران و کافه های زیبا و همچنین مغازه هایی که اجناس خود را به صورت عمده به فروش می رسانند. هتل تنها ۱۰ دقیقه تا بازار بزرگ فاصله دارد.همچنین هتل بودو ،در ۱۵ کیلومتری فرودگاه آتاترک قرار گرفته است. هتل بودو استانبول برای مسافرینی که می خواهند به مراکز خرید استانبول مانند آکسارای و لا لی نزدیک باشند پیشنهاد می شود.

این هتل ۴ ستاره دارای ۴۶ اتاق می باشد که هریک به سبک مدرن طراحی و آراسته شده اند و هتل دارای سوئیت مخصوص تازه عروس، اتاق ۳ تخته، اتاق خانوادگی، اتاق  معمولی و سوئیت می باشد.اتاقهای هتل دارای خدمات خانه داری می باشد و از تجهیزات اتاق ها می توان به سیستم تهویه مطبوع و حمام شخصی اشاره کرد. بوفه صبحانه در هزینه اتاق گنجانده شده است. این هتل دارای رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاق های پاک بدون سیگار، آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، انبار بار و چمدان، تهویه، گرمایش، ترانسفر فرودگاه، لباسشویی، خشکشویی، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، خدمات تورها، فکس و کپی، خدمات تهیه بلیط، کرایه اتومبیل و منطقه بدون سیگار می باشد. علاقه مندان می توانند در رستوران هتل به صرف خوراکهای اصیل ترکی مشغول شوند.

با اقامت در این هتل از نزدیکی به تمامی مراکز مهم شهر استانبول و همچنین جاذبه های متعدد توریستی از قبیل: مسجد شاهزاده محمد، قنات ولنس و موزه هنرهای خطاطی ترکیه لذت ببرید. به منظور اطمینان کامل از آسودگی شما در طول مدت اقامت، امکاناتی از قبیل: بار، مرکز تجاری، صندوق امانات، راهنما و سرویس اتاق در نظر گرفته شده است. سعی ما برا این است تا در تور استانبول هتل هایی را به شما معرفی کنیم که به مراکز خرید استانبول و مکان های دیدنی استانبول نزدیک باشد .

مطالب مرتبط