مراکز خرید ازمیر ترکیه

بهترین مکان برای خرید پوشاک در ترکیه شهر ازمیر واقع در غرب این کشور است. در ازمیر مراکز خرید بزرگ و بازارهای خوبی برای خرید پوشاک قرار دارد . در اینجا نام  چندتا از بهترین مراکز خرید ازمیر ارائه شده است :

مرکز خرید فروم برنوا :

اولین مرکز خرید مدرن و سرباز در شهر ازمیر است که در فضایی به مساحت ۲۰۰ هزار مترمربع احداث شده است و دارای ۱۲۸ مغازه و ۷ سالن سینماست. در این مرکز خرید علاوه بر مغازه های فروش لباس و پوشاک ، رستوران ها و کافی تریاهای مختلفی وجود دارد.

مرکز خرید اگورا :

این مرکز خرید دارای ۱۷۸ مغازه مارک های داخل تکیه و خارجی است.

مرکز خرید اژه پارک :

۲ شعبه در ازمیر دارد. نسبت به سایر مراکز خرید ازمیر بازدیدکنندگان کمتری دارد اما دارای تعداد زیادی کافه تریا ، رستوران ، سینما، بولینگ و بیلیارد است.

مرکز خرید کوناک پییر :

 ساختمان این مرکز خرید ۱۰۰ سال اقامت دارد. در گذشته این بنا بعنوان گمرک مورد استفاده قرار می گرفت. تعداد مغازه های این مرکز خرید زیاد نیست اما می توان اجناس خوبی را با قیمت مناسب پیدا کنید.

مرکز خرید پارک بورنوا  :

اولین مرکز خرید اوت لت ترکیه در منطقه ازمیر است. در این مرکز می توانید با نرخ مناسب خرید کنید. در این مرکز خرید اجناس فروشگاه های ترک و غیر ترک و مارک های معروف پوشاک با نرخ مناسب عرضه می گردند.

مرکز خرید نوادا :

یکی از بزرگترین و پر طرفدارترین مراکز خرید ازمیر است. که با استقبال زیاد مسافران مواجه می شود.

مرکز خرید اوزدلیک :

یکی از بزرگترین مراکز خرید ازمیر است که علاوه بر فروشگاه های مناسب برای خرید پوشاک و لباس ، دارای سالن های سینمای مناسب ، سالن سرگرمی برای بچه ها ، رستوران و کافی تریاست.

مرکز خرید اوپتیوم : 

یکی از مراکز خرید اوت لت ازمیر است. ۱۶۳ مغازه دارد و می توانید معروف ترین مارک های روز دنیا را در آن بیابید.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. مریم گفت:

    مااواخرشهریور۹۵باهزارسختی از کوش آداسی رفتیم ازمیرمرکز خرید اپتیموم مرکزخریدخیلی خوبی بود ولی چه فایده نتونستیم هیچی خریدکنیم خیلی باآدم بدبرخوردمیشه به هیچ عنوان دلارقبول نمیکنن حتمابایستی لیربپردازید صرافی هم ندارد ولی درمرکزخریدبورنوافروشندگان دلارقبول میکردندمااولین باربودکه درترکیه بااین مساله روبروشدیم ودست از پادراز ترباکلی خستگی دست خالی برگشتیم