مراکز خرید استانبول

خیلی از کسانی که به استانبول سفر میکنند به دنبال خرید در این شهر هستند و اطلاع از مراکز خرید استانبول میتونه کمک خیلی خوبی باشه براشون . یکی از بهترین مراکز خرید در جهان شهر استانبول است که مهم ترین سوغات آن فرش و قالی های ترکی می باشد بعلاوه انواع صنایع دستی ، سفالینه ها ، ظروف مسی و برنجی ، قلیان و پارچه در میان مسافران طرفدار زیادی دارد. طلا و جواهرات ، لباس های چرمی و غیرچرمی و انواع شیرینی ها و تنقلات هم طرفداران زیادی دارد. استانبول به مر کز خرید افسانه ای جهان معروف است . استانبول دارای بازارهای متفاوتی چه از نوع سنتی و قدیمی و چه از نوع بازارهای زنجیره ای و جدید است .در اینجا چند تا از برترین مراکز خرید استانبول را معرفی می کنیم :

پارک ایستینیه : مرکز خرید پارک استینیه دارای ۳۰۰ فروشگاه است که مارک ها و برندهای معروف جهانی ، کافه ها و رستوران های منحصر بفردی دارند. این مرکز خرید مشرف به سالن آمفی تئاتر است و علاوه بر این دارای فروشگاه های پر زرق و برق ، مراکز خرید مدرن با رستوران های متنوع ، کافه ها و بازار موادغذایی است.

بازار کانیون استانبول : یکی از برجسته ترین مراکز خرید ترکیه است . ویژه ی خرده فروشی است که دارای ۲۶ طبقه و ۱۷۹ واحد مسکونی لوکس است. یک مرکز خرید منحصر به فرد و فوق العاده در خرید و سرگرمی است دارای معماری فوق العاده ای است . ۱۶۰ مغازه و ۳ سینمای سه بعدی و باشگاه بدنسازی دارد. هتل در شهر استانبول

بازار آک مرکز : برنده ی بهترین مرکز خرید در استانبول است. آک دارای ۲۶۴ فروشگاه است که بهترین لباس های مردانه ، زنانه ، بچه گانه ، اسباب بازی ، لوازم ورزشی ، کفش و عینک را فراهم می نماید.

بازار برج مرکزی : یک تجربه ی جدید برای گردشگران است . ۱۷۵ مغازه دارد که لباس های مد روز ، سرگرمی های مختلف و رستوران های متعدد را در برمی گیرد. یکی از ابتکارات این مرکز خرید ساخت بازارهای ویژه ی خردسالان است.

بازار انجمن استانبول : یکی از بزرگترین مراکز خرید اروپاست که ۵۰۰۰ نفر در آن مشغول به کارند.

از دیگر مراکز خرید استانبول می توان به porfilo shopping Mall مرکز خريد پرفيلو ، Carouse Mall Istanbul مرکز خريد کروسل ، مرکزخريد فروم استانبول هم مرکز خريد و هم شهر بازي ، Akmerkez مرکزخريد ، Galleria مرکز خريد ،خيابان بغداد مرکز خريد در قسمت آسيايي استانبول Bagdat Street ، مرکز خرید نشان تاشی و مرکز خرید آستریا اشاره کرد.

مطالب مرتبط