هتل مروارید خزر نور

هتل ۵ ستاره ی مروارید خزر در یکی از بهترین نقاط ساحل دریای خزر قرار گرفته است. هتل مروارید خزر به هر دو جاده ی هراز و چالوس دسترسی آسان دارد و در کیلومتر ۱۴ جاده ساحلی محمودآباد- نور ساخته شده است. هتل مروارید خزر بزرگترین اسکله ی تفریحی در شمال کشور را دارد و طول آن بالغ بر ۶۰ متر و روی آب است. کلیه ی واحدهای هتل مروارید مجهز به مبلمان مجلل، تلویزیون رنگی همراه با کانال های ماهواره ایی، آنتن مرکزی، تهویه مطبوع با دستگاههای اسپیلت می باشد.

آدرس هتل: مازندران – کیلومتر ۱۴ محمودآباد به نور – هتل مروارید خزر

هتل مروارید خزر نور ویلاها و سوئیت های متفاوت با امکانات گوناگونی دارد و همه ی سلیقه ها را در برمی گیرد. هتل مروارید خزر دارای ویلای ۳ خوابه، ویلای دوبلکس ۳ خوابه، سوئیت های دوخوابه و یکخوابه می باشد که همه ی این واحدهای اقامتی مجهز به مبلمان، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، تهویه مطبوع با دستگاههای اسپیلت، تخت های بزرگ و راحت، صندوق امانات، لباسشویی، استخر و سونا، زمین تنیس و دیگر امکانات رفاهی است. هتل مروارید خزر نور فضای سبز بسیار زیبایی را در کنار دریا ایجاد کرده است.

 

هتل مروارید خزر دارای یک رستوران شیشه ای زیبا در محوطه هتل ، یک زمین تنیس در قسمت ورودی ، غرفه و فروشگاه ، کافی شاپ و یک اسکله اختصاصی زیبا می باشد . این اسکله چشم انداز بسیار زیبایی دارد و یکی از بزرگترین اسکله های تفریحی شمال کشور است. از جمله بزرگترین مزایای هتل مروارید خزر نور می توان به محوطه ی سرسبز ، تمیزی اتاق ها و محوطه ی هتل و نوسازبودن هتل اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه ی آن ۱۲ است. فاصله ی هتل مروارید تا مرکز شهر ۱۰ دقیقه و تا فرودگاه ۴۰ دقیقه است.

 

 

مطالب مرتبط