هتل اوشوآیا ایبیزا بیچ اوشوآیا

در ایالت کوچک تیرا دل فوئگو اسپانیا هتل مجلل وزیبای اوشوآیا ایبیزا بیچ قرار داررد از آنجا که این هتل ویژه بزرگسالان است افراد زیر ۲۲ در آن پذیرش نمی شود .

پس از یک روز گردش و دیدن مکان های تاریخی در ایالت تیرا دل فوئگو ،استراحت در اتاق های این هتل زیبا که چشم اندازی رو به دریا دارد واز نظر چیدمان و طراحی داخلی بی نظیر می باشند بسیار دلچسب خواهد بود .


در این هتل اتاق ها با رنگ های تیره و روشن تزیین شده است اند که برای هر نوع سلیقه ای مناسب می باشند.امکاناتی نظیر مینی بار ،گاو صندوق ،اینترنت پر سرعت ،حمام و ست کامل آن در اختیار گردشگران این هتل لوکس همچنین و دیدنی قرار داده شده است .
لازم به ذکر است که مرکز سلامت این هتل با ارائه خدمات ۲۴ ساعته در شبانه روز ،و همچنین ارائه انواع غذاهای محلی و خارجی پذیرای مهمانان این هتل می باشد.از جمله امکانات این هتل می توان ماساژسنگ داغ ،جکوزی ،استخر ،امکان تماشای مناظر دریا و منطقه ساحلی اشاره کرد.


این هتل تنها ۴ کیلومتر با فرودگاه فاصله دارد .

برگزاری کنسرت های زنده و پخش موسیقی ،همچنین نمایش گروه های هنری و شوهای شبانه از دیگر برنامه های این هتل دیدنی است .همچنین دیدن منطقه ساحلی و مناظر زیبا و جذاب دریا یکی دیگر از زیبایی های این هتل می باشد.

مطالب مرتبط