بهترین صبحانه ی ترکی

در این بخش از خوشمزه گردی قصد داریم بهترین رستوران های ترکیه که میزبان بهترین صبحانه برای توریست های می باشند ,برای شما علاقه مندان به تور ترکیه معرفی کنیم.اگر می خواهید یک صبحانه ترکی خوشمزه را در ترکیه تجربه کنید حتما این مقاله را بخوانید.

ما قصد داریم شش رستورانی که بهترین صبحانه ترکی را از مهمانان پذیرایی می کنند معرفی کنیم.مردم ترکیه به صبحانه خیلی اهمیت می دهند و اغلب مردم این کشور خوراکی‌های متنوع مانند پنیرهای مختلف، زیتون، مربا، شیرینی‌جات و سوسیس های بی نظیر را برای صبحانه انتخاب میکنند.

رستوران کافه مانژری

شما در رستوران مانژری استانبول می توانید بهترین صبحانه های ترکی از جمله پن کیک‌,تخم مرغ بندیکت با بیکن و همچنین صبحانه‌های کلاسیک ترکی را سفارش دهید.صبحانه های خوشمزه در فضای بسیار شیک و لوکس که انگار شما به شهر نیویورک وارد شده اید ,می توانید صبحانه خوشمزه ترکی میل کنید.

کافه چکماک

یکی از کافه های با سابقه در خیابان «شاعیر ویسی» در محله معروف بشیکتاش می باشد که می توانید بهترین صبحانه ترکی را در این کافه میل کنید.کافه چکماک منویی شامل بهترین پنیرهای ترکی و زیتون های ناب ترکی و همچنین خامه و عسل، تخم مرغ به صورت‌های مختلف و حتی کباب گوشت بره برای صبحانه در منوی خود دارد.

کافه وان قهولتی ایوی

اگر برای میل کردن صبحانه زیاد عجله ندارید و حوصله نوبت و رزرو کردن میز برای خالی شدن دارید ,می توانید به کافه وان قهولتی ایوی در جیهانگیر استانبول می باشد.بهترین صبحانه های ترکی را از این کافه می توانید میل کنید.

کافه بک یارد

این کافه ترکیه بیشتر مورد استقبال جوانان می باشد.کافه بک یارد واقع در تپه‌های بالای ببک استانبول قرار دارد که منوی صبحانه ان گرانولای خانگی، تخم مرغ بندیکت، پن کیک یا بشقاب‌های صبحانه با مواد فصلی بومی را می توانید در منظره ای زیبا میل کنید.

کافه کله

از کافه های متفاوت در ترکیه می توان کافه کله معرفی کرد.این کافه استانبولی انواع صبحانه های سنتی ترکی دارد که با فضای ساده میزبان پذیرایی برای صبحانه توریست ها و گردشگران می باشد.

کافه آشک قهوه

کافه آشک قهوه با دکوراسیون شیک و چشم اندازی بسیار زیبا دارای صبحانه های ترکی خاص و داشتن عسل، زیتون، مربای خانگی و حتی بیکن و نوشیدنی های متفاوت میموسا یا بلینی را در این کافه میل کنید.

مطالب مرتبط