هتل سیلایف فامیلی آنتالیا

هتل سیلایف فامیلی دارای گرید ۵ از هتل های آنتالیا می باشد که از موقعیت جغرافیایی بسیار عالی برخوردار می باشد. این هتل مجلل در سواحل زیبای کنیالتی واقع شده است. فاصله هتل تا شهر قدیمی آنتالیا حدود ۱۰ کیلومتر می باشد همچنین مراکز خرید و نمایشگاه ماهی ها و آبزیان دریایی در ۳ کیلومتری این هتل ۵ ستاره قرار گرفته است. بنا به درخواست علاقه مندان ترانسفر فرودگاهی و یا کرایه اتومبیل به مقصد فرودگاه آنتالیا که در ۳۰ کیلومتری این هتل لوکس قرار گرفته، امکان پذیر می باشد.

مهمانان می توانند در اتاق های مجهز به لوازم مدرن و راحت خود، به استراحت پرداخته و از طریق اینترنت رایگان بیسیم، به گشت و گذار در اینترنت مشغول شوند.اتاق های هتل سیلایف فامیلی دارای امکاناتی نظیر : پذیرایی در اتاق ، روم سرویس ۲۴ ساعته ، سیستم برودتی و حرارتی مناسب ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره با کانال های پخش موسیقی ، یخچال ، مینی بار ، حمام با ست کامل ، صندوق امانات ، میز کار ، گاو صندوق، یخچال می باشد.این هتل ۵ ستاره دارای ۷ رستوران ، است که هر یک غذاهای بین المللی را سرو می کنند؛ همچنین برخی از ۹ تریا هتل نیز، به همراه نوشیدنی ،غذا نیز به میهمانان ارائه می کنند.


گروه تدارکات سرگرمی هتل نیز، هر شب به اجرای تفریحات زنده می پردازند. استخرهای روباز متفاوت هتل ، سرسره آبی دارند و ورزش های آبی در آنها صورت می گیرد.میهمانان می توانند اوقات فراغت خود را به بازی تنیس ، تیراندازی و بهره مندی از امکانات سولاریوم ،غواصی ،استخر آب گرم که شامل حمام ترکی و سونا می باشد؛ بگذرانند. میهمانان می توانند جهت تهیه ارز به صرافی موجود در هتل سیلایف فامیلی مراجعه کنند. به منظورتسهیل برگزاری کنفرانس ها، هتل یک مرکز اداری را به همراه خدمات منشی گری و تجهیزات عالی در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

مطالب مرتبط