هتل ستورن کوش آداسی

کوش آداسی یکی دیگر از شهرهای دیدنی ترکیه است که به دلیل برخورداری از پتانسیل های گردشگری و تجاری، مورد توجه توریست ها و ارائه دهندگان تور ترکیه هستند. این هتل در دسته ی هتل های سه ستاره رده بندی شده است. بندرگاه کشتی های مسافرتی کروز در این محل واقع شده است.

 در دویست متری از هتل ستورن ایستگاه شبکه حمل و نقل واقع شده است. دو فرودگاه در اطراف این هتل واقع اند که یکی در فاصله ۷۰ کلیومتری و دیگری در ۱۱۰ کیلومتری آن واقع شده است.

هتل ستورن را می توان در زمره ی هتل های کوچک به شمار آورد چرا که فقط ۴۰ اتاق دارد. یک باغ گیاهی زیبا به این هتل منتسب است که می توانید به خوبی از آن استفاده کنید و لذت ببرید. همچنین با استفاده از زمین بازی برای کودکان خود می توانید آنان را در آرامش و امنیت تصور کنید.

در داخل هتل، رستوران مناسبی واقع شده که می توانید برای صرف غذا به این محل مراجعه کنید. تبادلات ارزی نیز در هتل توسط متصدیان مربوطه انجام می پذیرد. پذیرش در این هتل ۲۴ ساعتی بوده و خدمه ها به ارائه خدمات لازم می پردازند.

 اتاق های هتل ستورن ساده هستند که با فرش کفپوشی شده اند. از جمله امکانات هر اتاق می توان به صندوق امن، تلویزیون ماهواره ای، حمام اختصاصی با دوش، سشوار و تخت های دو نفره اشاره کرد. بالکن و تراس برای اتاق ها قرار داده شده است.

 هتل ستورن در بر دارنده ی سه استخر شنا است که به سه دسته ی کودکان، و داخلی و کنار بوفه تقسیم بندی می شوند. استخری که در فضای داخل قرار داده شده دارای آب گرم است. همچنین سونا یا اتاق بخار نیز در هتل برای علاقمندان به تن آسایی فراهم است.

 ایروبیک آبی، گشت و گذار، موج سواری، قایقرانی، قایقرانی پدالی، تنیس ، تنیس روی میز، بسکتبال و والیبال ساحلی از جمله فعالیت های ورزشی است که این هتل برای علاقمندان و مسافرین فراهم آورده است. البته اگر کمی پول پرداخت کنید می توانید از دیگر ورزش های این محل به نام ماساژ و درمان های آبگرم و همچنین جت اسکی ، اسکی روی آب، غواصی و  اسنوکر بهره مند شوند.

هتل ستورن  در فاصله ی ۶۰۰ متری از یگ باشگاه تفریحی واقع شده است همچنین برای رسیدن به خط حمل و نقل تنها باید یک دقیقه پیاده روی کنید. هر چند در هتل یک مرکز تجاری واقع شده است اما می توانید برای دیدار از یک مرکز خرید بزرگ یک دقیقه پیاده روی کنید. کتابخانه ای که در این هتل دایر است به شما فرصت می دهد که با کتاب های ترکیه ای و فرهنگ آنان نیز آشنا شوید.

آدرس هتل ستورن (Saturn Hotel) کوش آداسی (۳ ستاره) :

Cumhuriyet Mah. Ant Sok. No:18 Kuşadası, ۰۹۴۰۰ Kusadası, Turkey

مطالب مرتبط