هتل سفایر استانبول

معرفی هتل های استانبول

در محله فاتح استانبول هتل ۴ ستاره سفایر واقع شده است که در کنار ارائه امکانات عالی به مهمانان از موقعیت جغرافیایی بی نظیری برخوردار بوده و به مسجد آبی، کاخ تاپکاپی، پارک گلخانه، بازار بزرگ استانبول نزدیک است و فرصت بازدید از جاذبه های گردشگری استانبول را در اختیار مسافران تور استانبول قرار می دهد . ایستگاه تراموی گلخانه نزدیک ترین وسایل حمل و نقل عمومی به هتل سفایر استانبول است که در فاصله دو دقیقه ای از هتل قرار دارد .

معرفی هتل های استانبول

کارکنان پذيرش هتل سفایر استانبول ، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند و از میهمانان به گرمی استقبال کرده و در ترتیب دادن سفرهای شهری و دادن توصیه های تفریحی به مهمانان کمک کنند . قبل از رفتن به بازدید از جاذبه های گردشگری استانبول برنامه گردش خود را از خدمات تورهای هتل بخواهید .

معرفی هتل های استانبول

هتل سفایر استانبول دارای ۶۰ اتاق به سبک زیبای دوره عثمانی می باشد که با وسایل چوبی و حریر دکوربندی شده اند به امکاناتی نظیر سيستم تهويه مطبوع ، حمام شخصی، سشوار، ماهواره ، گاوصندوق و … مجهز هستند .

معرفی هتل های استانبول

امکانات رفاهی هتل سفایر استانبول شامل جکوزی ، سونا ، استخر سر پوشیده می باشد.

اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت و در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه نیز در اختيارشان قرار می گیرد . البته هتل سفایر استانبول پارکینگ خصوصی دارد که با رزرو قبلی و هزینه مشخصی در اختیار مسافران قرار داده می شود.

معرفی هتل های استانبول

هر روز صبح، صبحانه بوفه کاملی از مواد غذایی متنوع برای مهمانان سرو می شود و رستوران هتل در تمامی وعده ها از مهمانان پذیرایی می کند .

سایر امکانات و خدمات هتل سفایر استانبول خانه داری – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – صرافی – خدمات کفش و واکس – کرایه ماشین – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – پذیرش شبانه روزی – بالکن – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – انبار بار و چمدان – تهویه – بار – گرمایش و منطقه بدون سیگار می باشد .

مطالب مرتبط