هتل رتا بالوار آنکارا

موقعیت هتل مهمترین اصل در انتخاب هتل می باشد. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد ، همچنین نزدیکی به مکان های حمل ونقل عمومی وجاذبه های دیدنی از دیگر ویژگی های یک هتل خوب می باشد. یکی از هتل های معروف شهر آنکارا هتل رتا بالوار است که با قیمت مناسب و امکانات مدرن و لوکس پذیرای مهمانان تور انکارا می باشد. هتل رتا بالوار تا ایستگاه متروی کیزیلای ۵ دقیقه پیاده فاصله دارد همچنین فاصله این هتل ۳ ستاره تا فرودگاه Esenboga 26 کیلومتر می باشد. هتل رتا بالوار آنکارا دارای اتاق های، ۱ تخته, ۲ تخته و استاندارد می باشد که با طراحی شیک و مدرن, پذیرای مهمانان و گردشگران آنکارا می باشد،اتاق ها همگی در اندازه های مناسب ومتنوع از امکانات کامل ولوکس برخوردار می باشند. تمامی اتاق ها دارای حمام ، سیستم تهویه هوا، سشوار، تلویزیون ال سی دی ، یخچال ، صندوق امانات, تلفن،بالکن،مینی بار و روم سرویس۲۴ ساعته می باشد.

مهمانان هتل رتا بالوار می توانند در این اتاق های مجهز و تمیز به دور از هر گونه مزاحمتی به استراحت بپردازند. پرسنل هتل اقامت دلنشينی را برای شما آرزو می کند. رستوران وسالن غذا خوری هتل همیشه آماده پذیرایی از شما هستند.
از خدمات ارائه شده هتل رتا بالوار می توان به ، اتو کشی ،امکانات اتاق VIP ، پذیرش و ترخیص خصوصی ، خانه داری ، خدمات تورها ، خشکشویی، سرویس اتو شلوار ، سرویس مستخدم ، صرافی ف لباسشویی ، منوهای رژیمی و کرایه اتومبیل اشاره کرد.

مطالب مرتبط