هتل رزی سوئیت کوش آداسی

ترکیه محلی است که از نظر تنوع جاذبه گردشگری تقریبا حرف اول را می زند و وجود توریست های بین المللی در آن این کشور را ملزم به ایجاد امکانات رفاهی اقامتی لوکس نموده است.

اگر قصد سفر به ترکیه را دارید خوب است که چند شب خاطره انگیز را در هتل رزی سوئیت کوش اداسی  (۳ستاره) اقامت داشته باشید این هتل زیبا در نزدیکی اماکن تفریحی و ساحل زیبا قرار دارد بنابراین افرادی که دوست دارند یک هتل ساحلی کم هزینه تر را تجربه کنند به  هتل رزی سوئیت کوش اداسی می آیند.

این مجتمع آپارتمانی زیبا بین دو فرودگاه عدنات مندرس و فرودگاه بودروم قرار گرفته است این هتل شامل ۲۶ آپارتمان در بیش از سه طبقه شامل یک سالت پذیرایی ۲۴ ساعته آسانسور ،سوپرمارکت،کافه،صندوق امن و…. می باشد و اما اتاق های هتل تشکیل شده است از یک اتاق نشیمن و اتاق خواب حمام با تمامی امکانات تلفن مستقیم ماهواره و تلویزیون کابلی همچنین آشپزخانه با یخچال می باشد

از امکانات ویژه این هتل ۳ ستاره میتوان استخر و شنا حمام و صندلی های ویژه آن و آفتاب گرفتگی ..شما میتوانید صبحانه و ناهار با بهترین سرویس دهی و بوفه باز از خودتان پذیرایی کنید  و در اخر بهتر است بدانید چند مکان دیدنی بنام کوشی آداسی مارینا و قلعه کوشی در نزدیکی این هتل اپارتمان زیبا می باشد در فاصله ۶۰۰ متری این هتل ساحلی زیبا ویره بانوان قرار گرفته است .مطمئنا با اقامت در این هتل سه ستاره در کوش آداسی سفری خاطر انگیز را برای خود رقم خواهید زد.

بوفه ها و رستوران در منطقه باز می تواند یک اتفاق خوب در این هتل سه ستاره ترکیه ای باشد اما وجود فروشگاه های متعدد در کنار این هتل می تواند همهمه و هیاهوی زیادی از مردم و انرژی آنان هنگام خرید را به سمت شما متمایل کند.

آدرس هتل رزی سوئیت (Rosy Suites Hotel) کوش آداسی (۳ ستاره) :

Kadinlar Denizi 9. Sok. No:51 Kusadası, ۰۹۴۰۰ Kusadası, Turkey

مطالب مرتبط