هتل ریوکس گرند آنکارا

آنکارا شهری مدرن است که نشانه های سنتی تاریخ خود را نیز حفظ نموده است. آنکارا پایتخت ترکیه و دومین شهر پر جمعیت آن می باشد. درسفر ترکیه ، اگر تور آنکارا را انتخاب کرده اید ، می توانید با رزرو هتل ریوکس گرند آنکارا ، سفر خوبی را برای خود رقم بزنید. هتل ۵ ستاره ومجلل ریوکس گرند آنکارا ، در موقعیتی مرکزی و در مجاورت مجلس، سفارتخانه ها و وزارتخانه های شهر آنکارا واقع شده است .و اتاق های شیک و بزرگی را به همراه حمام های زیبا و یک استخر بزرگ سرپوشیده به میهمانان ارائه می دهد.
هتل ریوکس گرند آنکارا دارای اتاق های، ۱ تخته، ۲ تخته و استاندارد می باشد که با طراحی شیک و مدرن, پذیرای مهمانان و گردشگران آنکارا می باشد،اتاق ها همگی در اندازه های مناسب ومتنوع از امکانات کامل ولوکس برخوردار می باشند. تمامی اتاق ها دارای حمام ، سیستم تهویه هوا، سشوار، تلویزیون ال سی دی ، یخچال ، صندوق امانات, تلفن،بالکن،مینی بار و روم سرویس۲۴ ساعته می باشد. مهمانان هتل ریوکس گرند می توانند در این اتاق های مجهز و تمیز به دور از هر گونه مزاحمتی به استراحت بپردازند.برخی از حمام های مدرن اتاق ها، از پنجره قدی بزرگ با چشم انداز شهر آنکارا برخوردار می باشند.


از امکانات رفاهی هتل ریوکس گرند آنکارا ، می توان به یک مرکز آب گرم با حمام ترکی و سونا، استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی، جکوزی, ماساژ، بیلیارد، زمین گلف و یک ورزشگاه کاملا مجهز اشاره کرد.


رستوران Mosaic، با سرو خوراک های بین المللی و سلف سرویس ، به هنگام صبحانه، ناهار و شام پذیرای میهمانان می باشد. رستوران Lazelar نیز به سرو انواع خوراک های سنتی ترکی می پردازد. تریا لابی هتل، شب ها، انواع خوراک های مختصر و نوشیدنی های عالی را سرو می کند. هتل، پارکینگ رایگان نیز در اختیار میهمانان قرار داده است همچنین هتل ریوکس گرند آنکارا ۳۵ دقیقه با ماشین، تا فرودگاه فاصله دارد.

مطالب مرتبط