هتل پورتو بلو آنتالیا

هتل پورتو بلو در سواحل کنیالتی که در دامنه کوه های “بیدلر” است بنا شده همچنین این هتل مجلل نزدیک به مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است هتل پورتو بلوتنها ۲۲ کیلومتربا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

هتل پورتو بلو دارای اتاق هایی با امکانات ویژه معلولین و سوئیت خانودگی با  طراحی کاملا منحصر به فرد که مجهز به اینترنت رایگان با سرعت بالا ،تهویه مطبوع،مبل، صندوق امانات، روم سرویس۲۴ ساعته، میز تحریر، سشوار، تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ای، اتاقهای VIP، مینی بار و تلفن می باشد . شيشه های دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت مي زنيد، جلوگيری می کند. کارکنان پذیرش هتل پورتو بلو ، شبانه روز پاسخگوی مسافرین می باشند. تریا و رستوران این هتل ۵ ستاره با سرو انواع خوراک های ترکی و مدیترانه ای از میهمانان پذیرایی می کنند. هر زمان که مایل باشید خدمه هتل آماده تمیز کردن اتاق و سوئیت  شما خواهند بود. از دیگر امکانات هتل پورتو بلو می توان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال و زمین بازی ویژه کودکان اشاره کرد.

در مرکز سلامتی و استخر آب گرم هتل خوش بگذرانید و یا اینکه کمی انرژی صرف کرده و به فعالیت های آبی و ورزش در باشگاه هتل بپردازید. از جمله خدمات هتل پورتو بلو می توان به خانه داری ، امکانات جلسه و ضیافت ،لباسشویی ، خشکشویی ، آرایشگاه، اتو کشی ، فروشگاه هدایا و سوغات ، خدمات کفش و واکس ، بسته های نهار ، کرایه ماشین ، خدمات تورها، فکس و کپی ، مرکز تجارت و خدمات تهیه بلیط اشاره کرد. يک صرافی نيزجهت تهیه ارز در هتل وجود دارد.

مطالب مرتبط