هتل پیگال ریزورت کوش آداسی

در کوش آداسی هتل های ساحلی لطف دیگری دارند البته گاهی هزینه های گزاف و نجومی برخی هتل ها، لذت سفر را از بین می برند. اگر در کوش آداسی می خواهید یک هتل ساحلی با امکاناتی متوسط رزور کنید می توانید به یک هتل سه ستاره به نام هتل پیگال ریزورت سر بزنید.

 این هتل در فاصله ی ۳٫۵ کیلومتری از مرکز شهر واقع شده است که در مکان برپایی آن هر چند دور از شهر است اما یک شهرک کامل و جدید وجود دارد که شامل مغازه ها و فروشگاه های متوع، رستوران ها و مراکز جشن، و دیگر امکانات می شوند. اگر به روبروی هتل دقت کنید متوجه می شوید که یک سیستم حمل و نقل وجود دارد پس جای نگرانی برای تردد های شما نیست.

دو فرودگاه به این محل راه دارند یکی فرودگاه ازمیر با فاصله ۶۵ کیلومتر و یکی دیگر فرودگاه بودروم با فاصله ۱۷۰ کیلومتر، اولین فرودگاه هایی هستند که به این هتل راه دارند. درست ۱۲ سال پیش بود که تصمیم بر آن شد تا هتل پیگال ریزورت را باز سازی کنند از این رو تمام ۱۲۹ اتاق آم مورد بازبینی قرار گرفت.

تمام اتاق ها دونفره هستند. لابی هتل بزرگ است و محیطی است که می توانید کمی در آن با دوستانتان همنشینی داشته باشید. در داخل هتل مراکز تجاری وجود دارد به طوری که می توانید در این فروشگاه ها هر چه دوست دارید خریداری کنید. اما از جمله امکانات آن می توان به رخت کن، صندوق امن و تلویزیون اشاره کرد. بچه ها نیز می توانند در اتاق مخصوص کودکان بازی کنند. البته این اتاق مخصوص بچه های ۴ تا ۱۲ ساله است.

 شما به عنوان یک توریست برای شست و شوی لباس هم می توانید به اتاق ویژه شست و شو بروید و از امکانات استفاده کنید.

 در هر اتاق امکاناتی نظیر سشوار، حمام دوشی و تلویزیون کابلی ماهواره ای، سیستم صوتی و تصویری، تهویه مطبوع و تراس و بالکن اشاره کرد.

 استخری که در فضای باز در هتل بنا شده، فرصت یک آب تنی در فصول مختلف برای شما فراهم می آورد.  اما امکانات حمام آفتاب در کنار ساحل برپا شده است.

این هتل دارای یک باغ است که می توانید برای تفریح و استراحت از گردش در آن لذت ببرید همچنین برای علاقمندان به ورزش، زمین تنیس، بیلیارد ،تنیس رومیز در اختیار می باشد. دوستانی که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند نیز امکاناتی در این هتل دارند که آنان را در طول مسافرت از نگرانی بیرون می آورد. از همه مهم تر هتل دارای یک ساحل اختصاصی است.

 در هتل پیگال ریزورت می توانید خودرو کرایه کنید  و از سفر خود لذن ببرید. حتی اگر از نظر ارزی دچار مشکل شوید، صرافی هتل پیگال ریزورت در اختیار شماست.

آدرس هتل پیگال ریزورت (Pigale Beach Resort) کوش آداسی (۳ ستاره) :

Kemeronu Mevki Kusadasi, 09400 Kusadası, Turkey

مطالب مرتبط