هتل مونپیک ازمیر

هتل مونپیک یکی از هتل های ازمیر است که با رتبه ی ۵ ستاره آماده ی سرویس دهی توریست هایی است که این شهر را برای سفر خود انتخاب می کنند.هتل مونپیک دارای مکان مناسبی است چرا که تمام توریست ها در آن آرامش را تجربه می کنند.

کارکنان هتل اخلاق و رفتار پسندیده ای دارند.  در هتل امکانات رفاهی نظیر ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم برای توریست ها مهیا است. از طرفی استخر هم به صورت سر پوشیده مهیا شده تا توریست ها بتوانند در ۴ فصل سال از آن استفاده کنند.هتل مونپیک یکی از بهترین هتل های ترکیه است در عین حال می توانید از دیگر هتل های مطرح ترکیه نظیر هتل ریکسوز پریمیوم آنتالیا و هتل مارتی ریزورت دیلوکس و هتل رامادا پلازا آنتالیا هم دیدن کنید

تعداد اتاق های هتل مونپیک ازمیر ۱۸۶ مورد است که هر کدام از دکوراسیون و امکانات مناسب برخوردارند. یکی از ویژگی های هتل مونپیک ازمیر این است که دارای یک سالن جلسه ی بسیار مجهز است. در صورت تمایل توریست ها اتومبیل کرایه نیز در اختیارشان قرار خواهد گرفت. در نهایت آرایشگاه های هتل محل مناسبی برای سرویس دهی ضروری می باشد.

از جمله اتاق های ویژه ی هتل می توان به – اتاق و امکانات برای معلولین – سوئیت مخصوص تازه عروس – اتاق های خانوادگی  اشاره کرد.

خدمات عمومی هتل به طور کلی شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – بسته های نهار – کرایه ماشین – فکس و کپی – مرکز تجارت  می شود.

مطالب مرتبط