هتل مونپیک استانبول

هتل ساحلی ۵ ستاره مونپیک در شهر استانبول ترکیه واقع شده است. اگر قصد خرید از مرکز خرید کانیون را دارید فاصله کوتاه یک و نیم کیلومتر هتل از این مرکز امکان این کار را براحتی برای شما فراهم می کند.

 

اگر هم اهل بازدید از مناطق تاریخی هستید با طی مسیر ده کیلومتر از هتل مونیپیک به هدف خود می رسید به علاوه نزدیکی این هتل به ایستگاه مترو امتیاز ویژه ای است که سبب راحتی در امر عبور و مرور گردشگران عزیز می شود.

هتل مونیپیک با دارا بودن ۲۴۹ هتل پذیرای گردشگران از سراسر دنیاست.تمام اتاق ها دارای یخچال، سیستم تهویه هوا، مینی بار، مبلمان شیک و حمام اختصاصی است و میزکاری بزرگی دارد که برای کسانی که به منظور سفر کاری به استابول تشریف آورده اند استفاده های فراوانی خواهد داشت همچنین این افراد می توانند برای جلسات کاری خود از سالن کنفرانس هتل هم استفاده کنند.

در رستوران این هتل غذاهای مدیترانه ای،سوئیسی و غذاهای سنتی ترکیه ای طبخ می شود که دست شما را در انتخاب غذای دلخواهتان باز می گذارد. با وجود تلویزیون و اینترنت در اتاق ها از اوضاع و احوال جهان بی خبر نخواهید بود. اگر هم هوس نوشیدن چای و قوه کردید با دستگاه چای سازی که در اتاقتان وجود دارید می توانید از لذت درست کردن چایی هم بهره مند شوید.

اما اگر بخواهید طعم دلچسپ نوشیدنی های مختلف را در کنار دیدن نمای شهر استانبول تجربه کنید باید به کافه هتل بروید و با زاویه دید ۳۶۰ درجه ای که به شهر دارد به منظور خود برسید.

یک مجموعه کامل از خدمات آبی در این هتل وجود دارد از استخر روباز و سرپوشیده تا پارک آبی، مرکز آب درمانی (اسپا)و حتی استخر ویژه کودکان. اگر هم علاقمند به ورزش کردن هستید با وجود مراکز متنوع ورزشی مانند باشگاه بدن سازی، تنیس، بیلیارد، بولینگ، اسکواش،گلف و مینی گلف و امکان اجاره کردن دوچرخه، مشکلی نخواهید داشت.

از دیگر امکانات و خدمات هتل مونپیگ می توان به پذیرش در ۲۴ ساعت شبانه روز، وجود پارکینگ و سینما، خشکشویی، صندوق امانات، صرافی،کافی نت،کافی شاپ، کرایه خودرو ، فروشگاه،کرایه خودرو و… اشاره کرد.

کوکانتان را می توانید به سرویس های نگهداری کودکان بسپارید یا به سالن بازی کودکان ببرید. اگر هم حیوانات خانگی تان را با خود آورده اید نگران نباشید چون این هتل اجازه ورود حیوانات را می دهد وخدمات خاصی برای آنان در نظر گرفته. در هتل مونیپک نگران بیمار شدن نخواهید بود چون مراکز پزشکی موجود در این هتل با ارائه خدمات درمانی مشکل شما را حل خواهد کرد.

مطالب مرتبط