هتل میراکل آنتالیا

اگر قصد سفر به آنتالیا دارید و برای سفر می خواهید برنامه ریزی کنید ما برای شما هتل میر اکل ۵ ستاره پیشنهاد میکنیم,این هتل از همه لحاظ مناسب می باشد .

هتل میر اکل دارای برنامه های مناسب و همچنین کارکنان خوب و خوش رفتاری دارد که شما به راحتی می توانید در این هتل اقامت داشته باشید.هتل میراکل در یکی از بهترین نقاط انتالیا می باشد که شما می توانید در این شهر زیبا و دلنشین سفر خوبی را تجربه داشته باشید.

هتل میراکل آنتالیا که برای مسافران خود برنامه های تفریحی و سرگرمی از قبیل :موج سواری .کشتی . قایق رانی. اسکی رواب . تور کشتی وجت اسکی و همچنین این هتل که در نزدیکی ساحل زیبای لارا و ساحل شنی اختصاصی دارد که برای مسافران خیلی مناسب می باشد.

این هتل ۵ ستاره آنتالیا مجزا و شیک و مدرن تقریبا بیشتر اتاق رو به دریا دارد و همچنین اتاق های مخصوص معلولین هم دارد که بتوانند با امکانات خاص در اتاق ها راحت باشند و همچنین اتاق های خانوادگی و بزرگ برای کسانی که همراه با خانواده و دست جمعی قصد مسافرات به آنتالیا دارند مناسب می باشد. برای دیدن تورهای آنتالیا با این هتل به صفحه مربوطه در سایت مراجعه کنید .

نزدیک بودن و حدود تقریبی هتل تا مرکز شهر ۱۱ کیلومتر و تا فرودگاه ز ۱۴ کیلومتر فاصله دارد ,اگر کودک همراه خود دارید و شما قصد خرید یا برنامه ای دیگه مانند مراسم های که مانند شب های ترک بروید در هتل میراکل برای این موضوع هم برنامه طراحی کرده اند که شما می توانید کودکنتان برا تحویل پرستاران هتل دهید یا اینکه شب ها کودنتان را در مراسم که برای کودکان جشن میگیرند در ساعت ۲۱ در این هتل آنتالیا ببرید.

وجود اتاق ها و سوئیت های استاندارد این هتل که در تمامی اتاق ها اینترنت ,گاو صندوق ,صندلی ,سشوار, تلویزیون ,حمام و وان می باشد.

استخر کودکان و فروشگاه، بار و همچنین خدمات غیررایگان هتل شامل : دکتر . ارایشگاه . ماساژ .بازیهای کامپیوتری می باشد.

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

 1. maryam گفت:

  هتل میراکل جای خیلی خوبیه ممنون از شما برای معرفی این هتل
  سری بعدی تور آنتالیا برم از پکیج هاتون استفاده میکنم

 2. نورا گفت:

  هتل میراکل واقعا عالی بود.از همه نظر هتل خوبی بود،مرسی از شما ب خاطر معرفیتون.

 3. عسل گفت:

  هتل خیلی عالی