هتل آپارتمان مرو بدروم

هتل آپارتمان مرو در ۷۵۰ متری مرکز بدروم و ۳ کیلومتری ساحل Gumbet واقع شده است .بنا به درخواست علاقه مندان ترانسفر فرودگاهی و یا کرایه اتومبیل به مقصد فرودگاه Milas  که در۳۴ کیلومتری این هتل ۳ ستاره قرار گرفته، امکان پذیر می باشد.دسترسی به مکان های دیدنی و تاریخی شهر از جمله قلعه بدروم که در ۲ کیلومتری هتل واقع شده امکان پذیر می باشد.

میهمانان می توانند در مرکز آب گرم هتل آپارتمان مرو ، جانی تازه کرده و از خدمات آرامش بخش ماساژ درمانی آن بهره مند شده و سپس در استخر نشاط آور، به آبتنی بپردازند. رستوران هتل آپارتمان مرو علاوه بر سرو غذاهای اصلی و بین المللی ، منوهای رژیمی نیز ارائه می دهد.

هتل آپارتمان مرو دارای اتاق های لوکس و سوئیت خانوادگی می باشد اتاق ها تماماً به خوبی در برابر آلودگی های صوتی و حرارتی عایق بندی شده و دمای اتاق، قابل تنظیم می باشد. اینترنت رایگان بیسیم، سشوار، یخچال ، صندوق امانات ، تلفن،بالکن، و روم سرویس۲۴ ساعته در کلیه اتاق ها در دسترس می باشند. همچنین اتاق های هتل از دکوراسیون مدرن و تایلندی، تلویزیون با کانال های شهری، حمام اختصاصی و مینی تریا برخوردار می باشند.این هتل ۳ ستاره دارای اتاق و امکانات ویژه معلولین می باشد.

در باغ سرسبز و دیدنی هتل آپارتمان مرو قدم زده و از زیبایی های آن لذت ببرید. ميهمانان می توانند در فعاليت هايی نظير بيليارد، پرتاب دارت شرکت کنند.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. فریدون گفت:

    باسلام خوهشمندم محلهای بیشتری معرفی نمایید