هتل مگا رزیدنس آنکارا

هتل مگا رزیدنس آنکارا هتلی ۴ ستاره است که در خیابان Tehran cad واقع شده وبا موقعیت جغرافیایی بی نظیرودارای کامل ترین خدمات و سرویس دهی است که همین ویژگی مورد توجه گردشگران تور ترکیه و تور آنکارا بوده و با هر سلیقه و توان مالی سازگار می باشد . هتل در محیطی پاکیزه و آرام و امکاناتی عالی آماده پذیرایی از مهمانان سفر ترکیه خواهد بود . بهترین سرآشپز ها با کادری ورزیده و غذاهایی لذیذ در رستوران هتل مگا رزیدنس آماده ارائه خدمات به توریستان می باشند.
هتل مگا رزیدنس دارای ۲۹ اتاق شیک و مجلل می باشد ،اتاقهای پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش می باشند.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی می باشند.

در رستوران هتل مگا رزیدنس می توانید غذاهای ترکی ، بین المللی و انواع غذاهای مورد علاقه خودتان را نوش جان کنید.
اتاق های اسپا (ماساژوآب درمانی) ، سونا ، حمام بخار ، حمام ترکی ، مرکز مراقبت از پوست، آرایشگاه ، هتل مگا رزیدنس را تبدیل به مجموعه ای بزرگ در این زمینه کرده است.همچنین از نظر فعالیت های ورزشی نیز هتل مگا رزیدنس یکی از سرآمدان این عرصه است.از دیگر خدمات هتل می توان به استخر سرپوشیده ، بیلیارد ، تنیس و باشگاه بدنسازی اشاره کرد.


در هتل مگا رزیدنس یک صرافی نیز وجود دارد که گردشگران و توریستان به راحتی می توانند تبدیل ارز انجام دهند. خدمات مدرن و منحصر به فرد هتل مگا رزیدنس موجب شده است تا گردشگران زیادی این هتل را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنند.

مطالب مرتبط